إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنْتُمْ تُوعَدُونَ(فصلت 30) * * * به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!

      
کد خبر: ۵۳۳۱۴۰
زمان انتشار: ۰۸:۴۰     ۱۴ دی ۱۴۰۲
نماینده آمریکا در سازمان ملل ادعا کرد ایران با حمایت مالی از یمن، در حملات علیه کشتی‌ها در دریای سرخ نقش دارد.

به گزارش پایگاه خبری 598،  نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل در راستای حمایت از کشتار صهیونیست‌ها در غزه، به یمن هشدار داد که حملات خود علیه کشتی‌های صهیونیستی در دریای سرخ را متوقف کند.

به گزارش اسکای نیوز، وی تهدید خطوط کشتی‌رانی و آزادی آن در دریای سرخ را چالش جهانی توصیف کرد و از ایران خواست از یمنی‌ها حمایت نکند.

نماینده آمریکایی ادعا کرد که ایران با حمایت مالی از انصارالله یمن در حملات علیه کشتی‌ها در دریای سرخ نقش دارد.

کارشناسان معتقدند که این ادعای مقام آمریکایی و ادعاهای مشابه علیه ایران برای سرپوش گذاشتن بر جنایات صهیونیست‌ها در نوار غزه مطرح می‌شود.

از طرفی ارتش یمن بارها اعلام کرده که در راستای حمایت از غزه، تنها کشتی‌های صهیونیستی و یا کشتی‌هایی که عازم بنادر اراضی اشغالی هستند، هدف حمله قرار می دهد و کاری به دیگر کشتی‌ها در دریای سرخ ندارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها