إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنْتُمْ تُوعَدُونَ(فصلت 30) * * * به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!

      
کد خبر: ۵۳۳۴۳۵
زمان انتشار: ۰۷:۴۳     ۲۱ دی ۱۴۰۲
شهردار تهران در واکنش به آمار منتشر شده درباره افسردگی مردم تهران گفت: متاسفانه رسانه‌ها این آمار علمی تحقیقاتی را وارونه جلوه دادند. تعاریفی که از سرزندگی، حضور مردم و مشارکت داشتیم با آنچه که در رسانه‌ها به آن پرداخته شده قابل مقایسه نیست.

به گزارش پایگاه خبری 598،  علیرضا زاکانی در حاشیه هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره آمار منتشر شده از سوی مرکز مطالعات شهرداری تهران که اعلام کرده بود ۹۹.۷ درصد تهرانی‌ها سرزنده نیستند، گفت: این نوع نگاه در مرکز مطالعات تهران انجام شده و یک مسیر علمی را طی کرد و نتایج بدست آمده هم علمی است.

وی افزود: متاسفانه رسانه‌ها وارونه جلوه دادند. تعریفی که از سرزندگی و تعاریفی که از حضور مردم و مشارکت داشتیم با آنچه که در رسانه ها آمده قابل مقایسه نیست.

شهردار تهران تاکید کرد: این گزارش علمی درباره رویکردهایی است که در شهر بر اساس رتبه امکانات و اقتضائات که مردم در آن مشارکت می‌کنند دنبال می‌کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها