کد خبر: ۵۳۳۴۹۸
زمان انتشار: ۰۸:۱۶     ۲۴ دی ۱۴۰۲
برای نیمه شعبان؛
مدیر خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران از اعلام فراخوان جذب خادم افتخاری برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن‌های نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از خبرگزاری حوزه، مسلم کاشانی زاده با اشاره به حضور چشمگیر و گسترده زائران و نمازگزاران و مشتاقان حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در ایام نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران و اهمیت برنامه ریزی جهت خدمت رسانی شایسته به این عزیزان، اظهار کرد: یکی از مهم ترین ارکان خدمات رسانی، به کارگیری نیروی انسانی توانمند است که مسجد مقدس جمکران چندسالی است شاهد حضور و خدمات رسانی گسترده خادمان افتخاری است؛ به طوری که در حال حاضر بالغ بر ۹ هزار نفر آقا و خانم در این مکان مقدس در شیفت های مختلف، مشغول به خدمات رسانی هستند.

وی ادامه داد: با این وجود به دلیل حجم وسیع خدمات رسانی در ایام نیمه شعبان، یکی از اقدامات اساسی مدیریت خادمین فراخوان برای جذب خادم یاران مناسبتی است.

مدیر خادمین مسجد مقدس جمکران افزود: امسال نیز با ارسال فراخوان به گروه های مختلف، سازمان و نهادهای دولتی و عمومی و همچنین استفاده از ظرفیت های گروه‌های مردم نهاد و گروه های جهادی برای خدمات رسانی بهتر به نمازگزاران و زائران مسجد مقدس جمکران هستیم.

کاشانی زاده با بیان اینکه علاقه مندان ۱۷ تا ۵۰ ساله برای ثبت نام می توانند به وب سایت مسجد مقدس جمکران به نشانی www.jamkaran.ir بخش خادمین افتخاری مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: به منظور بهره مندی از ظرفیت همه اقشار، گروه‌های سنی امسال علاوه بر فراخوان های عمومی و نهادی، از میان گروه سنی نوجوانان متولد ۱۳۸۶ به قبل نیز که در قم ساکن هستند دعوت شده است تا در برخی از فعالیت ها و خدمات رسانی ها مشارکت کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها