إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنْتُمْ تُوعَدُونَ(فصلت 30) * * * به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!

      
کد خبر: ۵۳۳۵۰۲
زمان انتشار: ۰۸:۳۷     ۲۴ دی ۱۴۰۲
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرای ۳۸۶ هزار و ۶۵۹ واحد نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها خبر داد و گفت: تا پایان امسال۱۲۰ هزار واحد مسکونی تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از تسنیم: غلامرضا صالحی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در روستاها و شهرهای تحت مسئولیت آن بنیاد تشریح کرد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طبق آخرین آمار، 606 هزار و 54 واحد مسکونی نهضت ملی در روستاها و شهرها توسط بنیاد مسکن به مرحله اجرا درآمد که از این میزان 219 هزار و 395 واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شد.

صالحی افزود: در حال حاضر 386 هزار و 659 واحد نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها توسط بنیاد  در حال ساخت است که 166 هزار و 826 واحد آن روستایی و 188هزار و 628 واحد شهری است.

به گفته وی،  میانگین پیشرفت فیزیکی واحدهای روستایی در حال ساخت حدود 79 درصد و میانگین پیشرفت فیزیکی واحدهای شهری 27 درصد برآورد می‌شود.

صالحی تصریح کرد: در برنامه است تا پایان سال جاری 120 هزار واحد که 100 هزار واحد آن روستایی و 20 هزار واحد آن شهری است تحویل متقاضیان شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها