کد خبر: ۵۳۴۸۶۲
زمان انتشار: ۲۰:۰۴     ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
عضو کمیسیون شوراها در مجلس گفت: همانطور که نیروهای نظامی قدرت خود را در مانور به مابقی کشورها و دشمنان خود نشان می‌دهند، هم‌اکنون ملت ایران با انتخابات، یک مانور سیاسی انجام می‌دهد تا به دشمن توان خود را نشان دهد.

به گزارش پایگاه خبری 598، ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار سراج24، اظهار داشت: به فرموده حضرت امام خمینی(ره)، جمهوریت به اندازه اسلامیت در جمهوری اسلامی ایران مهم است. مردم در جمهوری اسلامی ایران نقش بسیار مهمی دارند و همه ارکان و پایه‌های نظام مبتنی بر انتخاب مردم است.

وی با تاکید بر اینکه مردم ایران همیشه در صحنه‌ها نقش اساسی دارند، گفت: انتخابات یک جهاد سیاسی است خصوصا در شرایطی که گرگان گرسنه اطراف کشور پایگاه زدند و منتظر هستند مردم ایران یک غفلت و کوتاهی انجام دهند. 

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تصریح کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای می‌تواند یک پدافند غیرعامل باشد که فکر حمله دشمن به کشور از سر آنها بیرون شود. در این حضور موجب پیشگیری از فکرهای پلید دشمن می‌شود که گاهی اوقات صهیونیست‌ها این فکرهای پلید را به زبان می‌آورند.

وی بیان داشت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات کم هزینه‌ترین اقدام برای مقابله با دشمن و تو دهانی زدن به آنان است. همانطور که نیروهای نظامی قدرت خود را در مانور به مابقی کشورها و دشمنان خود نشان می‌دهند، هم‌اکنون ملت ایران با انتخابات، یک مانور سیاسی انجام می‌دهد تا به دشمن توان خود را نشان دهد. 

ابوترابی در پایان خاطرنشان کرد: قوانینی همچون رتبه‌بندی معلمان، همسان سازی بازنشستگان، قوانین چک و ... در مجلس یازدهم تصویب شد که موجب تاثیر مستقیم در زندگی مردم شد بنابراین یک مجلس می‌تواند با وضع قوانین مترقی، کشور را به سمت پیشرفت و توسعه سوق دهد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها