کد خبر: ۵۳۴۸۷۲
زمان انتشار: ۲۰:۱۹     ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
کارشناس سیاسی گفت: همه ما سوار یک کشتی هستیم، هرکس به این کشتی آسیب بزند همه غرق خواهند شد، مشارکت گسترده مردم در انتخابات می‌تواند تکلیف دشمن را روشن کند.

به گزارش پایگاه خبری 598، حسین کنعانی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سراج24، اظهار داشت: دیدار مقام معظم رهبری با رای اولی‌ها یک پیام بسیار مهمی را برای انتخابات داشت و آن اینکه  جوانان با حضور در پای صندوق‌های رای یک حماسه سیاسی را خلق می‌کنند.

وی بیان داشت: مقام معظم رهبری جوانان را خط مقدم مبارزه با استکبار و مبارزه با دشمنان انقلاب اسلامی می‌دانند به همین دلیل در صحنه‌های سیاسی این فرصت را در اختیار جوانان قرار دادند تا بتوانند به عنوان پیشگامان مبارزات سیاسی علیه دشمن حضور داشته باشند. 

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد: رای دادن مردم، ایران را قدرتمندتر می‌کند و در برابر تلاش‌ها و توطئه‌های دشمن که می‌خواهد مردم را از نظام جدا کند می‌تواند نقش موثری داشته باشد. همه ما سوار یک کشتی هستیم، هرکس به این کشتی آسیب بزند همه غرق خواهند شد. مشارکت گسترده مردم در انتخابات می‌تواند تکلیف دشمن را روشن کند.

وی بیان داشت: قطعاً وقتی قدرت‌های خارجی به حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران نگاه می‌کنند، می‌فهمند که این نظام یک پشتوانه مردمی دارد و در سیاست‌های خود نسبت به ایران تجدید نظر می‌کنند، قطعاً ایران قوی در معاهدات بین‌المللی با چانه‌زنی‌های سیاسی چه در منطقه و چه در بین الملل از جایگاه برتری برخوردار می‌شود و قادر به حفظ امنیت بهتر و منافع ملی است. 

کنعانی‌مقدم در پایان خاطرنشان کرد: پیشرفت و توسعه یک کشور تدریجی است و به یکباره با یک مجلس و دولت اتفاق نمی‌افتد، هم اکنون مردم در پی این هستند که مجلس مشکلات را حل کند و اینکه خود مشکلی بر دوش نظام نباشد. با وجود مجلس مسئولین به اجرای قوانین تن می‌دهند و شمشیر نظارت مجلس همیشه بر سر دولتمردان است و نمی‌گذارد آنها از قانون تخطی کنند و یا دچار فساد شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها