أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۳۵۴۳۷
زمان انتشار: ۱۷:۵۸     ۱۱ فروردين ۱۴۰۳
فرماندهی انتظامی کشور: روز جمهوری اسلامی، سند آزادی و استقلال ملت آزاده‌ای است که برای دستیابی به آرمان های مقدس خود با استقامتی خستگی‌ناپذیر نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت.

به گزارش پایگاه خبری 598،  در پیام فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی آمده است: یوم الله ۱۲ فروردین تجلّی خلق حماسه شکوهمند مردم سالاری دینی، روز آری گفتن به تجدید حیات اسلام ناب محمّدی(ص) و تثبیت دستاوردهای سال‌های مبارزه و نهضت اسلامی ملت بزرگ ایران اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و جانفشانی شهدای این سرزمین است.

در بخشی دیگر این پیام عنوان شده است: فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ۱۲ فروردین روز رهایی و رستگاری از استکبار جهانی را گرامی داشته و تلاش می کند از این انتخاب مردمی حمایت و حفاظت کند.

روز ۱۲ فروردین در تقویم ایران روز جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است. در این روز نتیجه همه‌پرسی نظام جمهوری اسلامی در ایران اعلام شد که بر اساس آن 98.2 درصد مردم به آن رای آری دادند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها