کد خبر: ۵۳۸۱۵۷
زمان انتشار: ۱۳:۵۰     ۰۹ تير ۱۴۰۳
مفتاح در گفت‌وگو با ایرنا خبر داد؛
دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما گفت: جلسه کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری امشب تشکیل و درباره برگزاری مناظره‌های رو در رو و شیوه تبلیغات تلویزیونی مرحله دوم انتخابات تصمیم‌گیری و جمع‌بندی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری 598، محمدصالح مفتاح در گفت‌وگو با خبرنگار تلویزیون ایرنا درباره آخرین تصمیمات درخصوص تبلیغات تلویزیونی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: منتظر تایید نتایج آرا توسط شورای محترم نگهبان هستیم و تبلیغات تلویزیونی دو نامزد مرحله دوم پس از آن آغاز می‌شود.

وی با یادآوری این نکته که کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری برابر ماده ۶۲ قانون انتخابات ریاست جمهوری، به منظور تضمین برخورداری یکسان نامزدهای ریاست جمهوری از امکانات عمومی، تشکیل می‌شود، ادامه داد: اعضای این کمیسیون شامل دادستان کل، وزیر کشور، دبیر هیات اجرایی مرکزی انتخابات، یکی از اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما و رئیس رسانه می‌شود که این اعضا ممکن است نمایندگانی را به جای خود معرفی کنند.

مفتاح تاکید کرد: با هدف فراهم‌آوردن شرایط عادلانه برای دو نامزد حتما قرعه‌کشی هم خواهیم داشت.

وی در پاسخ به سوالی درباره نحوه برگزاری مناظره‌ها گفت: برگزاری مناظره باید به تایید کمیسیون بررسی تبلیغات برسد و صداوسیما در این رابطه به تنهایی تصمیم گیرنده نیست.

مفتاح درباره کسانی که در جریان مناظره‌های قبلی درخواست زمان برای پاسخ‌گویی داشتند، گفت: مطابق نظر کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری موارد مطرح شده نقد بود و در دایره نشر اکاذیب، تهمت و افترا و ... قرار نمی‌گرفت. بنابراین تنها کسی که شکایتش پذیرفته شد آقای عباس آخوندی بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها