کد خبر: ۵۳۸۳۰۵
زمان انتشار: ۱۵:۰۷     ۱۳ تير ۱۴۰۳
هزار تومان هم بیشتر نمی‌دهیم!
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هرگونه شرایط مالی بهتر برای جذب و یا تمدید قرارداد بازیکنان، بیشتر از سقف تعیین شده را ممنوع کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، باشگاه پرسپولیس در حالی به عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران کمترین حضور را در روزهای نخست نقل و انتقالات تابستانی ۱۴۰۳ داشته است که دغدغه اصلی آنها حفظ بازیکن‌هایی است که قراردادشان به اتمام رسیده است.

با این حال سرخپوشان پایتخت همزمان با موضوع تمدید قرارداد در حال رایزنی برای جذب بازیکن‌هایی هستند که مد نظر باشگاه هستند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای حفظ تراز مالی در قرارداد بازیکنان تیم اعلام کرده است هیچ مبلغی فراتر از سقف قرارداد تعیین شده از سوی هیأت مدیره به بازیکنان نخواهد داد و خبری از پرداختی بیشتر نیست.

او برای اینکه تنشی در رختکن تیم بابت اعداد و ارقام قراردادها پیش نیاید چنین تصمیمی گرفته است تا حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه نیز در جلسه روز گذشته با علی علیپور برای بازگرداندن دوباره او به فوتبال ایران و تیم پرسپولیس حاضر به پذیرش شرط ۳۵ میلیارد تومانی اش نشود و اعلام کند تنها با مبلغی حدود ۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان می‌توانند آقای گل پیشین لیگ برتر را جذب کنند.

همچنین تمام بازیکنان فعلی نیز که سابقه حضور در تیم ملی را داشته یا به اردوهای فعلی دعوت می‌شوند نیز قرار است همین مبلغ را به عنوان سقف قرارداد دریافت کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها