کد خبر: ۷۳۳۱۱
زمان انتشار: ۱۶:۴۷     ۲۳ مرداد ۱۳۹۱
محمدرضا رحیمی با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد در کوتاه‌ترین زمان ممکن و پیش از آغاز فصل سرما خانه‌ها و منازل ویران‌شده بازسازی شود گفت: به خانواده‌های نیازمند کمک‌های معیشتی و وام‌های بلاعوض ارائه می‌شود.
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،معاون اول رییس جمهور از اهتمام ویژه دولت برای جبران خسارات ناشی از زلزله در استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: در جلسه کارگروه ویژه مربوط به رسیدگی به نقاط زلزله زده استان آذربایجان شرقی با اختیارات کامل نسبت به جبران خسارات و بازسازی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

محمدرضا رحیمی در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی به هنگام ورود به فرودگاه تبریز در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به مردم آسیب‌دیده این استان اظهار داشت: این سفر برای عرض تسلیت و ابراز همدردی با همه مردمی است که در جریان این زلزله دچار مصیبت و خسارات شده‌اند.

معاون اول رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه شمار زیادی از اعضای هیات دولت در این سفر حضور دارند، خاطر نشان کرد:‌ مقرر شده اعضای دولت به سه گروه تقسیم شوند تا از نزدیک سه شهرستان آسیب‌ دیده را مورد بازدید قرار دهد.

رحیمی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد در کوتاه‌ترین زمان ممکن و پیش از آغاز فصل سرما خانه‌ها و منازل ویران‌شده در اسرع وقت بازسازی شود و به خانواده‌های نیازمند کمک‌های معیشتی و همچنین وام ارائه گردد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها