کد خبر: ۷۴۲۴۳
زمان انتشار: ۰۰:۴۷     ۲۸ مرداد ۱۳۹۱
ارگان گروهك ملي- مذهبي مدعي شد موسوي و كروبي هر دو مخالف شركت در انتخابات هستند. همزمان يك پايگاه وابسته به اپوزيسيون تصريح كرد محمد خاتمي به هر قيمت تلاش مي كند به عرصه سياست بازگردد و در انتخابات شركت كند.
به گزارش کیهان سايت ملي-مذهبي در خبري نوشت: آنچه از نظرات كروبي و موسوي به تدريج از نظرات آنان به بيرون درز كرده چنين است كه هر دو مخالف شركت در انتخابات هستند. آقاي كروبي معتقد به عدم شركت است. از سوي ديگر ميرحسين موسوي چانه زني با مقامات را بي فايده مي داند.
پايگاه گروهك ملي- مذهبي مي افزايد: اين شنيده حاكي است هر دو رهبر اما معتقد به فعاليت نيروها در دوران انتخابات و به سؤال كشيدن وضع كنوني هستند.
اما در مقابل، گويانيوز وابسته به طيفي از عناصر ضدانقلاب مقيم خارج با حمله خاتمي نوشت: او همچنان با شرط گذاري هاي نامصمم و ناپيگير، از عطش شركت در انتخابات سخن مي گويد تا همه اصلاح طلبان را پيرامون خويش به اجماع برساند!
ناتواني و سست عنصري خاتمي كه در انتخابات تحريم شده مجلس كشف گرديد، براي وي هيچ اعتباري نگذاشته است.
نويسنده گويانيوز با بيان اينكه اصلاح طلبان از طريق هاشمي پيغام مي دهند كه آماده اند به صحنه سياسي بازگردند و مشكلات خارجي و داخلي را حل كنند، نوشت: اما حاكميت خود را دچار بن بست نمي داند كه بخواهد دست به دامن اصلاح طلبان شود.
گويانيوز اضافه كرد: اصلاح طلبان نه تكليف شان با خودشان روشن است و نه با مردم. اينكه اصلاح طلبان همه كاسه كوزه ها را به گردن احمدي نژاد مي شكنند و دوران رياست خود را طلايي مي شمارند، آكنده از عدم صداقت و فريبكاري است. 8 سال حضور آنها آكنده از ناكارآمدي بود. آنها مجلس و دولت را با هم داشتند اما هيچ دستاوردي برجاي نگذاشتند.
اين پايگاه وابسته به اپوزيسيون مي افزايد: هنوز تكليف انتخابات سال 88 روشن نشده كه اصلاح طلبان بار ديگر خواستار بازگشت به انتخابات مي شوند. آنها بايد درباره تقلب توضيح دهند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها