کد خبر: ۹۶۶۴۷
زمان انتشار: ۱۹:۰۳     ۱۱ آذر ۱۳۹۱
ما هستیم: امید دانا ضدانقلاب نوپایی که در جریان اغتشاشات سال 1388 توانست با سر دادن شعار علیه رهبری معظم، خود را میان اپوزسیون جای دهد هنوز از راه نرسیده علیه نوری زاده خبرنگار و فعال سیاسی اعلام موضع کرد؛ اگرچه عناصر تازه واردی چون امید دانا خود را به هر در و پیکری می زنند تا میان اپوزسیون نامی برای خود دست و پا کنند اما تجربه نشان داده است که تنها چند سال بعد، این قبیل افراد هویت اصلی و ادعاهای پوچ شان لو رفته و مجبورند برای ادامه کار و کسب درآمد به هر کاری تن در دهند  که در مورد امید دانا این زمان به سال هم نکشید!
 

پرچم های انگلیس و اسرائیل در کمپینی که دانا ترتیب داده بود
اگرچه فعالیت سیاسی در سالهای قبل برای اخذ اقامت کشورهای خارجی امری مهم محسوب می شد اما حضور بی حساب و کتاب عناصری که خود را فعال سیاسی معرفی می کردند و خواستار اقامت دائم در کشورهای غربی بودند سبب شد تا این کشورها با حساسیت بیشتری در این خصوص عمل کنند. نتیجه اینکه امید دانا که یکی از متقاضیان اقامت دائم در کشور سوئد بود با «نه» مقامات آن کشور مواجه می شود و برای اینکه نشان دهد یک فعال ضدانقلاب به تمام معناست در عرصه های مختلف سیاسی و مذهبی دست به کار می شود.
 
برای اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت های امید دانا در خارج از کشور [کشور سوئد] می توانید ایجا کلیک کنید:
 
 
به سبب موارد فوق امید دانا توانست مجوز اقامت دائم در کشور سوئد را دریافت کند، نقش فعالیت های ضد دینی امید دانا در این میان از همه پررنگ تر است، این قبیل فعالیت ها برای کشورهایی که موج اسلام خواهی در آنها رو به رشد است اهمیت به سزایی دارد .
 

 
این ضدانقلاب نوپا هنوز از راه نرسیده علیه علیرضا نوری زاده به پاخواست و او را به سبب مصاحبه با رضا پهلوی در کانال یک [شبکه تلویزیونی متعلق به شهرام همایون] بازخواست کرد، امید دانا که حتی عمرش به اندازه فعالیت خبرنگاری و سیاسی علیرضا نوری زاده قد نمی دهد به یکباره تمام گذشته نوری زاده را زیر سوال برد و با گفتن این جمله که: «به تازگی خبرنگاری که در زمانهایی خود را فعال سیاسی معرفی می کرد در تلویزیون کانال یک با رضا پهلوی مصاحبه می کند ... !».
 
گذشته از سابقه سیاه و کثیف علیرضا نوری زاده که حتی مورد تایید ضدانقلاب نیز هست اما امید دانا به پشتوانه کدام سابقه خود را با علیرضا نوری زاده مقایسه می کند، وی که هنوز برای کامنت ها و مطالب ارسالی اش در فیس بوک و سایت های اجتماعی گدایی لایک و امتیاز می کند چطور خود را فعال سیاسی می خواند.
 
عدم استقبال از تظاهرات به اصلاح سیاسی/ زمان تظاهرات اعلام نشده بود!
 
 
البته این موضوع یعنی اختلاف و تفرقه بین اپوزسیون خوشایند نظام ج.ا.ا است، این وعده الهی است که از خیلی سال پیش محقق شده است؛ اگرچه برگزاری کنفرانس ها و نشست های اپوزسیون نسبت به سال های گذشته دو چندان شده است اما در عمل شاهد اختلاف و تفرقه مابین آنها هستیم.
 
امید دانا تلاش دارد خود را تاثیر گذار جلوه دهد اما در عمل برضد اپوزسیون عمل می کند، وی با سخنان تکراری و اقدامات تفرقه افکنانه خود هر چه بیشتر بر ضد اپوزسیون عمل می نماید. اختلافی که او بین دسته های کمونیست و سلطنت طلبان به راه انداخته تنها نمونه ای کوچک از فعالیت خرابکارانه او بر ضد اپوزسیون است.
 
 
دروغ پراکنی وی نیز جای تامل دارد؛ او که تا پیش از ورود همسرش به سوئد مدام از ممنوع الخروج بودنش سخن می گفت اما اکنون زبان بسته و از این موضوع سخن نمی گوید که چرا یکباره همسرش به سوئد رفته و به او ملحق می شود در عین اینکه گفته می شد ممنوع الخروج است!!؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها