کد خبر: ۱۲۴۴۸۳
زمان انتشار: ۰۰:۵۹     ۲۲ فروردين ۱۳۹۲
چتوال طي سال هاي اخير با گسترش شعبه هاي هتل هاي لوکس و تجملي خود و افزايش ثروت هنگفتش توانسته بود هيلاري کلينتون را در مراسم جمع آوري کمک هاي مالي انتخابات رياست جمهوري همراهي کند و شماري از مولتي ميليونرهاي امريکايي را با خود همراه سازد.
به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، معمولا مستنداتی که درباره حامیان مالی کاندیداهای ریاست جمهوری در امریکا و مدیران ارشد سیاسی این کشور منتشر می شود، شرکتهای اسلحه سازی، کمپانی های استخراج نفت و تولید سیگار هستند اما به نظر می رسد این بار، قضیه کمی متفاوت تر باشد.

بر اساس اعلام رسانه های آمریکایی، حامي هيلاري کلينتون در انتخابات پيشين رياست جمهوري امريکا و يکي از ثروتمندان اين کشور در حالي که قصد قاچاق مقدار فراواني موادمخدر را داشت، دستگير و راهي زندان شد.

ويکرام چتوال هتلدار 41 ساله و حامي سرشناس هيلاري کلينتون که در فيلم هاي هاليوودي نيز چندين بار به ايفاي نقش پرداخته، در حالي که سعي داشت محموله مواد مخدر را از طريق هوايي از ايالت فلوريدا خارج کند، توسط نيروهاي امنيتي دستگير و راهي زندان شد.

چتوال طي سال هاي اخير با گسترش شعبه هاي هتل هاي لوکس و تجملي خود و افزايش ثروت هنگفتش توانسته بود هيلاري کلينتون را در مراسم جمع آوري کمک هاي مالي انتخابات رياست جمهوري همراهي کند و شماري از مولتي ميليونرهاي امريکايي را با خود همراه سازد.چتوال همچنين از دوستان صميمي يکي از بازيگران دردسرساز و بدنام هاليوود به نام ليندسي لوهان است که هم اکنون پرونده اتهامات وي در دادگاه هاي امريکا در دست رسيدگي است. رسوايي چتوال زماني جنجال بيشتري آفريد که مشخص شد وي فرزند سانت چتوال، معتمد بنياد کلينتون است و نقشي کليدي را در مذاکرات استفاده صلح آميز از انرژي هسته اي بين دو کشور هند و ايالات متحده ايفا کرده است.

ويکرام چتوال که در ميان دوستان و آشنايانش به «گاوچران دستار به سر» معروف است توانست با موافقت مقامات پليس فلوريدا با پرداخت وثيقه 79 هزار دلاري موقتاً از زندان آزاد شود تا به زودي براي پاسخگويي به اتهامات سنگين خود در دادگاه حاضر شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها