کد خبر: ۱۲۵۰۹۲
زمان انتشار: ۱۱:۲۱     ۲۵ فروردين ۱۳۹۲
شبکه‌های تماشا (فیلم و سریال) و آی‌فیلم با پخش آنونس‌های تلویزیونی، همزمان از پخش یک سریال طنز خبر می‌دهند.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، شبکه‌های دیجیتال «تماشا» و «آی‌فیلم» در حالی قصد دارند که همزمان سریال «ساختمان پزشکان» را به روی آنتن ببرند که پیشتر از سوی معاونت سیما تاکید شده بود که این شبکه‌ها موازی‌کاری نمی‌کنند و هر کدام بر اساس تعریفی که دارند، برنامه‌هایشان را پخش خواهند کرد.

با این حال اعلام همزمان پخش یک سریال از دو شبکه‌ی دیجیتال، بار دیگر این شبهه در ذهن کارشناسان و بینندگان ایجاد می‌شود که آیا «تماشا» و «آی‌فیلم» قرار است ماموریت‌هایی مشابه را دنبال کنند؟!

شبکه آی‌فیلم اخیرا از پخش «ساختمان پزشکان» خبر داد و اعلام کرد که این مجموعه را از 27 فرورین ماه هر شب ساعت 20 و30 دقیقه پخش می‌کند. این در حالی است که شبکه تماشا نیز با پخش تیزهایی از سریال «ساختمان پزشکان»، اعلام کرده که قصد دارد این سریال را از 26 فروردین و یک روز جلوتر از شبکه آی‌فیلم به روی آنتن ببرد.

به گزارش ایسنا، شبکه آی‌فیلم از ابتدای راه‌اندازی‌ پخش فیلم‌ و سریال‌های تلویزیون را در پیش گرفته است؛ ضمن اینکه در کنار آنها یکسری برنامه‌های جدید نظیر «گپ» را هم تولید و پخش کرد و اما شبکه تماشا که حدود یک ماه است به طور رسمی فعالیتش را اغاز کرده است، از زمان پخش آزمایشی‌اش تاکنون بازپخش سریال‌های قدیمی تلویزیون را در پیش گرفته است که اغلب آنها از شبکه آی‌فیلم نیز بازپخش شده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها