کد خبر: ۱۴۹۲۲۱
زمان انتشار: ۱۳:۲۷     ۲۶ تير ۱۳۹۲
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: برنامه‌ریزی نیم فصل اول لیگ در چند مورد به ضرر پرسپولیس است.

حسین قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره اعتراض رویانیان به برنامه نیم فصل نخست فصل جدید لیگ برتر که به تازگی از سوی سازمان لیگ اعلام شده است، اظهار کرد: پس از اعلام برنامه نیم فصل اول لیگ و درخواست تاج مبنی بر اینکه باشگاه‌ها می‌توانند تا 31 تیر پیشنهادهای خود را درباره این برنامه به سازمان لیگ بدهند، بررسی‌های لازم از سوی روابط عمومی باشگاه انجام شد و نتایج آن در اختیار مدیریت باشگاه قرار گرفت و به تایید سرمربی تیم هم رسید.

وی ادامه داد: یک کنکاش ساده در برنامه نیم فصل اول لیگ نشان می‌دهد که پرسپولیس چقدر متضرر می‌شود. یکی از موارد این است که پرسپولیس قبل از هر دو داربی رفت و برگشت باید در شهرستان به میدان برود اما استقلال قبل از این بازی‌ها میزبان است.

قدوسی گفت: نکته دیگری که در فصل‌های قبل هم شاهد آن بودیم و امسال هم در برنامه‌ریزی لیگ تکرار شده این است که استقلال در اکثر هفته‌ها بعد از پرسپولیس و با آگاهی از نتیجه این تیم به میدان می‌رود. ناراحتی رویانیان هم به همین خاطر است که چرا با وجود اعتراض پرسپولیس نسبت به این موضوع در سالهای قبل باز هم چنین مساله ای تکرار می‌شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: از 15 هفته نیم فصل اول استقلال 9 بار دیرتر از پرسپولیس به میدان می رود و پرسپولیس فقط 5 بار بعد از رقیب خود بازی می‌کند. یک هفته هم که متعلق به داربی است. همه می‌دانیم که با توجه به حساسیت هواداران روی بازی تیم رقیب، همه بازی‌های پرسپولیس و استقلال در طول فصل اهمیت بالایی دارند و نتایج دو تیم خواسته یا ناخواسته روی سکوها، هواداران، بازیکنان و کادر فنی تاثیر می گذارند.

در سال های گذشته هم مدیران دو باشگاه همواره به این موضوع حساسیت نشان داده‌اند، اما در دو، سه فصل قبل برنامه لیگ از این جهت به سود استقلال بوده است. موارد دیگری هم در برنامه نیم فصل اول وجود داشته که در نامه رسمی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ اعلام می شود.

وی گفت: به هر حال تاج در سازمان لیگ خیلی زحمت می‌کشد اما نمی دانیم که چرا برخی برنامه‌ریزی‌ها به ضرر پرسپولیس رقم خورده است. رویانیان و باشگاه پرسپولیس این موضوع را با جدیت پیگیری می کنند، هرچند که فکر می‌کنیم این مشکل قابل حل است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها