کد خبر: ۳۱۸۴۰۴
زمان انتشار: ۱۱:۴۶     ۰۹ خرداد ۱۳۹۴
احمدی‌روشن:
پدر شهید مصطفی احمدی‌روشن با تاکید بر آرمان‌های بلند شهیدان هسته‌ای گفت: تارومار نیروهای ارزشی از صنعت هسته‌ای کشور خلاف مشی شهیدان هسته‌ای است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس ، رحیم احمدی‌روشن شامگاه جمعه در میان موج عظیم پشتیبانی و مطالبه مردمی به منظور جلوگیری از زیاده‌خواهی استکبار جهانی در مذاکرات هسته‌ای از نظام و انقلاب در گلستان شهدا که با عنوان «ما اجازه نمی‌دهیم» برگزار شد اظهار کرد: بر اساس مکتب حسینی و عاشورایی، ملت ایران هرگز ذلت را نمی‌پذیرد.

وی با قرائت آیاتی از قرآن کریم مبنی بر فرمان به پیامبر اکرم (ص) برای ابلاغ رسالت خویش که همانا ولایت بود، افزود: حمایت و اطاعت از فرمان ولایت فقیه اصلی‌ترین وظیفه ما در شرایط حاضر است.

* حضور استکبار پای میز مذاکره با ایران نشان از استیصال است

پدر شهید احمدی روشن با ابراز گله‌مندی از چند مطلب، خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز به نحوی عمل می‌شود که گویی حل همه مشکلات ما با تحریم گره خورده است.

وی تاکید کرد: به راستی مشکلات امروز جامعه ما بیشتر است و یا در زمان جنگ، زمانی که حتی ایران توانایی تولید سیم خاردار را هم نداشت اما امروز به حول قوه الهی و با همت احمدی‌روشن‌ها، توانایی دستیابی به نوین‌ترین و بالاترین فناوری‌های جهان چون انرژی هسته‌ای دارد.

احمدی روشن تصریح کرد: مصطفی احمدی‌ روشن‌‌ها، شبانه‌روز برای دستیابی به این فناوری هسته‌ای زحمت و تلاش کردند و همت گماشتند تا چرخ سانتریفیوژها بچرخد.

وی افزود: بنابراین نباید به راحتی با امضای یک توافق چرخش سانریفیوژها را از کار بیندازیم، به تعبیر مصطفی دلیل داشتن توانمندی غنی‌سازی 20 درصد اورانیوم برای ایران به منزله پُر بودن دست نظام در مقابل دشمن است.

پدر شهید احمدی روشن گفت: اگر امروز شاهدیم نمایندگان 1+5 و در راس آنها آمریکا حاضر است که پای میز مذاکره با ایران بنشیند، نشان از استیصال و درماندگی او در مقابل ایران است.

* تجمعات اعتراضی به مذاکرات هسته‌ای، اولتیماتوم به آمریکای خدعه‌گر است

وی ادامه داد: متاسفانه عملکرد برخی از دولتمردان به نحوی است که قدر اقتدار و شانیت ملت ایران دانسته نشده است، نباید اجازه دهیم خون آنها پاک شود.

احمدی روشن عنوان کرد: ما در مقابل فرزندان و نوه‌های خود در روزهای آتی مسئولیم و باید پاسخگوی آنان باشیم، باید به نحوی عمل کنیم که پاسخ خون پدران شهیدان آنان را داشته باشیم.

وی اذعان کرد: چنین تجمعات اعتراضی که توسط مردم و با محوریت انتقاد از روند عملکردی در مذاکرات هسته‌ای شکل می‌گیرد، اولتیماتوم به آمریکای خدعه‌گر و جنایتکار است.

پدر شهید احمدی‌روشن در پایان با ابراز گله‌مندی شدید از اینکه متاسفانه شاهدیم علاوه بر توقف چرخ سانتریفیوژها، دولت اقدام به تارومار و اخراج نیروهای ارزشی و همکاران شهید احمدی روشن در صنعت هسته‌ای کرده‌ است، اضافه کرد: این خلاف مشی شهدای هسته‌ای است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها