کد خبر: ۴۰۰۹۴۷
زمان انتشار: ۱۵:۱۸     ۲۱ آبان ۱۳۹۵
سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران از تیم باشگاهی خود در ایتالیا اخراج شد.
 به گزارش پایگاه 598، تسنیم و به نقل از روزنامه گاتزتا دلو اسپورت، اسلوبودان کواچ، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران از تیم باشگاهی خود، پروجای ایتالیا اخراج شد.

انتظار می‌رفت، پروجا پس از جذب چند ستاره مطرح والیبال جهان از جمله ایوان زایتسف، صدر جدول سری A را به خود اختصاص دهد، ولی سه شکست متوالی، رؤیاهای رئیس است تیم را بر باد داد. سیرچی با این حال اعلام کرد که همچنان به کواچ اعتقاد دارد و او یک مربی دست نیافتنی در تاریخ تیمش است.

پروجا در بازی بعدی خود به سختی و در ست پنجم، تیم مولفِتا را شکست داد و حملات به کواچ از  نشست خبری بعد از این بازی شروع شد. صبر رئیس تند مزاج پروجا هم به پایان رسید و بلافاصله شروع به مذاکره با گزینه‌های مورد نظرش کرد. رادوستین استویچف، مربی نامدار بلغارستانی، صرف نظر از مسائل مالی با سیرچی به توافق نرسید، ولی گزینه دوم به سرعت و بعد از چند ساعت مذاکره خود را به پروجا رساند تا در مراسم معارفه خود و نخستین جلسه تمرین پروجا شرکت کند.

لورنزو برناردی، سرمربی جدید پروجا روز یکشنبه در نخستین بازی خود مقابل مونزا روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

برناردی، بهترین بازیکن قرن بیستم والیبال جهان پس از چهار سال مربیگری در لهستان، یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی این کشور به حساب می‌آید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها