کد خبر: ۴۰۱۹۷۰
زمان انتشار: ۱۱:۳۵     ۲۹ آبان ۱۳۹۵
شاهد احمدلو می‌گوید من سینما را نمی‌خواهم و این سینما است که من را می‌خواهد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران، شاهد احمدلو، بازیگر و کارگردان در خصوص میزان علاقه‌اش به بازیگری و کارگردانی، اظهار داشت: نمی توان گفت که کدام بهتر است، مثل این است که آب از اتم های مشخصی ساخته شده و نمی توان گفت که کدام یک اتم های سازنده اش از دیگری بهتر است و اگر هرکدام نباشد دیگر آب کامل نیست، برای من فیلم و سینما بسیار مهم است.
 
وی ادامه داد: چون در سینما هم بازیگری کردم و هم به کارگردانی مشغول شدم، پس برایم فرق زیادی نمی کند و هر موقعیتی خوبب که برایم پیش بیاید به بهترین نحو از آن استفاده خواهم کرد ولی در نهایت علاقه ام بیشتر به سمت کارگردانی است.
 
احمد لو در پاسخ به این سوال که دوست دارد چه جور فیلم هایی بسازد، گفت: دوست دارم فیلمی مثل «سینما سگ»، فیلم کوتاهی که خودم پیشتر ساخته بودم را کارگردانی کنم.
 
وی در خصوص علاقه اش به بازی در نقش هایی خاص، گفت: به خاطر سابقه زیادم در بازیگری نقش های متفاوتی را بازی کردم و به مرور زمان نقش‌های متفاوت دیگری هم برایم پیش خواهد آمد، اما چیزی که برایم اهمیت دارد، کسب تجربه و ماندگاری است.
 
این کارگردان درباره خواسته اش از سینما گفت: من سینما را نمی خواهم و این سینما است که من را می خواهد، اما دوست دارم که در هنر به ماندگاری برسم، یعنی وقتی به گذشته ام نگاه کنند در یادها و خاطرات و در صفحات تاریخ آن روزگار باقی مانده باشی.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها