کد خبر: ۴۲۵۸۱۷
زمان انتشار: ۱۴:۵۷     ۱۹ تير ۱۳۹۶
فرمانده کل ارتش گفت: در ابتدای انقلاب که دشمن به دنبال خلع سلاح نظام بود، تاسیس سپاه و بسیج توسط امام توانست نظام را سرپا نگه دارد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، سرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش در مراسم معارفه حجت الاسلام محمدحسنی به عنوان رئیس جدید سازمان عقیدتی سیاسی ارتش که صبح امروز با حضور مقامات و فرماندهان نظامی برگزار شد، اظهار کرد: ١٢سال قبل که برای انتصاب خدمت رهبری رسیدم، ایشان یکی از مهمترین کارهای امام(ره) را تاسیس نظام جمهوری اسلامی عنوان کردند. یکی دیگر از کارهای تاسیسی مهم امام(ره) تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش بود و یکی دیگر نیز تاسیس سپاه و بسیج بیست میلیونی که نظام را در مقابل هجمه های داخلی و خارجی بیمه کرد.

وی خاطر نشان کرد: در ابتدای انقلاب که دشمن به دنبال خلع سلاح نظام بود، تاسیس سپاه و بسیج توسط امام توانست نظام را سرپا نگه دارد.

فرمانده کل ارتش با تاکید براینکه عقیدتی سیاسی از کارهای مهم امام خمینی(ره) بود که الان نتایج آن را در ارتش می‌بینیم، گفت: حجت الاسلام آل هاشم تلاش‌های بسیاری در ارتش کرد و یک‌بار خدمت آقا ذکر خیر ایشان بود که ایشان فرمودند آقای آل هاشم مرد شریفی است و بعد از این فرمایش ما به ایشان در ارتش لقب «سید شریف» را دادیم.

وی با بیان اینکه «در جامعه اسلامی و ارتش نیاز به ترویج اخلاق کریمانه داریم»، تاکید کرد:  ٧٤ درصد ارتش زیر ٢٠ سال خدمت هستند ٢٦ درصد ارتش بالای بیست سال خدمت است. یعنی باید روی جذب جوانان و میانسالان در عقیدتی سیاسی تلاش شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها