کد خبر: ۴۵۵۰۵۷
زمان انتشار: ۱۳:۱۴     ۳۱ فروردين ۱۳۹۸
آخرین وضعیت مداحان معروف کشور که در بازگشت از مناطق سیل زده دچار تصادف شده بودند، تشریح شد.
به گزارش پایگاه 598، حامد خمسه ذاکر اهل بیت(ع) با اشاره به سانحه تصادف که ظهر روز گذشته در جاده پلدختر به خرم آباد اتفاق افتاد، اظهار داشت: چند روز گذشته به همراه حاج حسین سازور وچند تن از دوستان به یکی از  روستاهای استان خوزستان به نام بردیه  که  تحت پوشش هیئت موج الحسین (ع) است جهت بررسی سیل و ایجاد سیل بند سفر کردیم.

وی افزود: تمام سال به همت حاج حسین سازور و حاج حسین الله کرم قرارگاه جهاد توانمندسازی هیئت موج الحسین(ع) این روستا را تحت پوشش گرفته اند و تاکنون برای چند خانوار که کنار شط بودند خانه خریدند و بنا بود رودخانه بالای روستا را لای‌روبی کنند و همچنین یک مدرسه دو کلاسه دخترانه در این روستا توسط حاج حسین سازور کلنگ زنی شد. 

ذاکر اهل بیت(ع) عنوان کرد: به دلیل داشتن یک جلسه در تهران،صبح روز گذشته پس از  برگشتن از روستا  به سمت پایتخت حرکت کردیم که در جاده پلدختر به خرم آباد به دلیل شدت بارندگی ماشین واژگون شد و همه سرنشینان از ماشین به بیرون پرت شدیم.


خمسه عنوان کرد: بنده از ناحیه کمر و پهلو دچار مشکل شده ام که خداروشکر آسیب جدی نیست.

وی بیان کرد: خوشبختانه سپاه، نیروی انتظامی، اورژانس، بسیاری از ارگان ها و مردم خرم آباد به بنده و دوستان همراه بسیار لطف داشتند.

فرهنگ کدخدایی مدیر روابط عمومی بیمارستان عشایر خرم آباد نیز در این رابطه گفت: ظهر روز  گذشته به وسیله مرکز فوریت های پزشکی استان چهار نفر مجروحین حادثه تصادف  جاده خرم آباد به پلدختر در منطقه قلعه نصیر به بیمارستان عشایر اعزام شدند که در این حادثه دو نفر از مجروحین مشکل حادی نداشتند ولی در بیمارستان بستری و  خدمات درمانی گرفتند ولی دو نفرمجروح دیگر این حادثه به نام های حامد خمسه و حاج حسین سازور که از مداحان بزرگ کشور هستند به دلیل شدت جراحات در  بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: به گفته دکتر نوبخت پزشک معالج حاج حسین سازور خوشبختانه  وضعیت وی  پایدارو سطح هوشیاری بالایی دارد اما به دلیل شکستگی مهره های کمر، دنده ها و آسیب ریه  باید دربخش  مراقبت های ویژه تحت درمان قرار می گرفتند و پس از 24ساعت می توانند منتقل شوند.

کدخدایی اظهار داشت: ظهر امروز این مجروحین با رضایت شخصی خود ترجیح دادند که به تهران منتقل شوند  که توسط آمبولانس آی سی یو به فرودگاه منتقل و پس از آن به وسیله هواپیما به تهران منتقل شدند.

ذاکرین اهل‌بیت حاج حسین سازور، حاج حامد خمسه و کربلایی محسن فرخی و همراهانشان روز گذشته  در راه بازگشت از سفر جهادی مناطق سیل‌زده خوزستان و لرستان در جاده پلدختر خرم‌آباد دچار سانحه تصادف شدند که عصر دیروز به بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد منتقل و تا امروز تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.

منبع:تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها