کد خبر: ۴۶۴۸۷۲
زمان انتشار: ۱۵:۱۴     ۳۰ آذر ۱۳۹۸
استاندار قزوین با اظهار به اینکه هرگونه خرید کالای خارجی در دستگاه‌های دولتی ممنوع است، گفت: اگر دستگاهی کالای خارجی مشابه داخلی را خریداری کند، این موضوع تخلف محسوب می‌شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، هدایت‌الله جمالی‌پور صبح امروز در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور سفیر ایران در سوئد برگزار شد، اظهار کرد: امروز شاهد موضوع قاچاق هستیم که این موضوع بسیاری از کشور‌ها را نیز تحت تاثیرقرار داده است و ما باید در هر ادارۀ دولتی، نسبت به کالای داخلی توجه داشته باشیم چراکه برخی از کشور‌ها از تولیدات داخلی خود حمایت می‌کنند.

وی هرگونه خرید کالای خارجی در دستگاه‌های دولتی را ممنوع عنوان کرد و افزود: اگر دستگاهی کالای خارجی مشابه داخلی را خریداری کند، این موضوع تخلف محسوب می‌شود.

جمالی پور عنوان کرد: تشکیل کمیتۀ ملی تسهیل تجارت در استان ضروری است و با استفاده از این کمیته می‌توان فرآیند طولانی کنترل صادرات و واردات را کاهش داد.

استاندار قزوین با بیان اینکه ارز باید به کشور بازگردد، مطرح کرد: اگر واحد تولیدی در نوسازی صنایع یا طرح توسعۀ خود بخواهد تجهیزات مورد نیاز وارد کند این حق برای این واحد محفوظ است که از همان ارز حاصل از صادرات خود بهره‌مند شود.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها