کد خبر: ۴۶۵۶۹۶
زمان انتشار: ۱۱:۰۸     ۱۷ دی ۱۳۹۸
پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم، ابومهدی المهندس صبح امروز به منظور تشییع و بدرقه به سمت کشور عراق با استقبال باشکوه مردم خوزستان وارد فرودگاه آبادان شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم، ابومهدی المهندس صبح امروز به منظور تشییع و بدرقه به سمت کشور عراق با استقبال باشکوه مردم خوزستان وارد فرودگاه آبادان شد.

پیکر شهید ابومهدی المهندس یکشنبه به منظور انجام آزمایشات دی ان ای به همراه پیکر شهید قاسم سلیمانی و هم رزمان شهیدش وارد اهواز شده بود و پس از تشییع در تهران و مشهد به آبادان بازگردانده شد تا به منظور تشییع و تدفین به کشور عراق باز گردد.

 

مردم آبادان و خرمشهر از صبح امروز بی‌قرار پیکر یار حاج قاسم سلیمانی در فرودگاه بودند و ساعت 8 و 30 صبح به مراد دل خود رسیدند؛ با ورود پیکر ابومهدی المهندس صدای مرگ بر آمریکا و آبادان یک کلام انتقام-انتقام در فرودگاه پیچید.

لحظاتی بعد پیکر این شهید محور مقاومت در میان «الله اکبر آمریکا شیطان الاکبر» و «لبیک یا حسین» به میان جمعیت تشییع کننده آمد تا دوباره عطر شهادت و مقاومت در آبادان مقاوم بپیچد.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، زعیم حوزه‌های علمیه خوزستان، آیت الله محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، سید حامد الجزایری از فرماندهان حشدالشعبی عراق، استاندار بصره و جمعی از مسؤولان محلی آبادان و خرمشهر در میان استقبال‌کنندگان حضور دارند.

زنان آبادانی و خرمشهری نیز حضور پرشوری در میان استقال‌کنندگان دارند و در عزاداری خود با شعارهای الیوم نعزی فاطمه(س) و هیهات من الذله بر حماسه حضور مردم افزوده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها