کد خبر: ۴۸۵۹۷۸
زمان انتشار: ۱۵:۱۸     ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولتمردان باید گزارش دقیقی درباره مذاکرات وین به افکار عمومی ارائه دهند تا مشخص شود که آیا از خطوط قرمز عبور کرده‌اند یا خیر.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی بر مذاکرات وین نظارت می‌کند، اظهار داشت: مجلس فعلا هیچ اطلاعی از جزئیات مذاکرات وین ندارد و به عبارت بهتر مجلس را در جریان این مذاکرات نگذاشته‌اند و این باعث نگرانی ما شده است.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در برجام هم اینگونه بود و همه دیدید که نگرانی مجلس و دلسوزان نظام درباره قرارداد برجام به حق بود و کلاه گشادی سر کشور رفت و آمریکایی‌ها خیلی راحت و بدون آنکه به تعهداتشان عمل کنند، از برجام خارج شدند.

وی افزود: همچنین اروپایی‌ها هم فقط وقت کشی کردند و یک روز بحث اینستکس و یک روز بحث spv را مطرح کردند، اما در عمل هیچ اقدام خاصی انجام ندادند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولتمردان باید گزارش دقیقی درباره مذاکرات وین به افکار عمومی ارائه دهند تا مشخص شود که آیا از خطوط قرمز عبور کرده‌اند یا خیر.

وی گفت: دولتمردان در برجام به راحتی از خطوط قرمز عبور کرده بودند به طوری که مقام معظم رهبری فرمودند که برجام خسارت محض بود و بر این اساس ما می‌ترسیم که مبادا دوباره در مذاکرات وین هم کشور دچار خسارت محض شود.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولتمردان باید مواظب باشند تا دوباره این نهالی که در وین می‌کارند، خارش به چشم و استخوانش در گلوی مردم فرو نرود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها