کد خبر: ۴۸۶۰۶۱
زمان انتشار: ۱۲:۲۸     ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان هم کاندیداتوری خود را برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جهان، قدرتعلی حشمتیان رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان عصر دیروز (سه شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه) طی نشست خبری در جمع اصحاب رسانه در محل مرکزی حزب همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) طی بیانیه‌ای برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

حشمتیان هم اعلام کاندیداتوری کرد

وی در این نشست خبری گفت: تصمیم گرفتم بیایم تا فساد را ریشه کن کنم و شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عینیت یابد و ایران را سربلند و ایرانی را در سراسر گیتی سربلند‌تر کنم.

حشمتیان ادامه داد: حدود ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بنیان گذار جمهوری اسلامی می گذرد و کمتر از هزار نفر خود را قیم مردم می دانند و به عنوان اصولگرایی و اصلاح طلبی به صورت دوره‌ای دمکراسی را حاکم و اجازه ورود افراد غیر از خود را به حیطه قدرت نمی‌دهند.

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب جریان سوم که مستقلین هستند را به حساب نمی آوردند و حکومت را از  آن خود کردند.

وی افزود: اصولگرایی و اصلاح‌طلبی باید بعد از ۴۳ سال جای خود را به مستقلان بدهند. میدانم در این راه سنگ‌های زیادی بر سر راه من خواهد بود.

حشمتیان گفت: من از رد صلاحیت ترسی ندارم چرا که نقطه تاریکی در کارنامه من نیست.

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان خاطرنشان کرد: من مخالف برجام ‌نیستم اما برجام واقعی باید با در نظر گرفتم مسائل اقتصادی و اجتماعی توامان در نظر گرفته شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: باید بررسی کنیم که چرا در سال ۹۹ چندبار در مراکز هسته‌ای خرابکاری شد. ترور دانشمندان هسته‌ای همچون شهید فخزی‌زاده چرا صورت گرفت.

رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با تاکید بر اینکه مال و اموال خود را از صفر تا صد در اختیار قوه قضاییه قرار خواهم داد، عنوان کرد: کابینه ائتلافی از مستقلان، نیروهای شایسته و فرهیخته و حتی اصلاح طلب و اصولگرا معتدل خواهد بود.

حشمتیان با اشاره به جلسات جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: آقای محسن هاشمی گفت بنا به دلایلی نمی خواهم کاندیدای ریاست جمهوری شوم و عزت الله ضرغامی گفت نیاز به کمک هیچ جریانی ندارم بنابراین سه نامزد جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران بنده، آقای مطهری و سردار دهقان خواهیم بود.

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: قوم‌کرد و لر پشت سر من هستند. بزرگانی که در مملکت تصمیم می‌گیرند اجازه دهند بیایم تا مشارکت مردم بالا برود.

وی در پایان گفت که شعار من برای این دوره از انتخابات "آسایش دو گیتی نه افراط و نه تفریط" است و معاون اول کابینه‌ام دکتر رضا رحمانی وزیر سابق صنعت معدن و تجارت است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها