نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: https://www.instagram.com/www_598_ir/   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
شبکه سه سیما مستندی درباره‌ی شخصیت اصلی سریال «گاندو ۱» به همراه سکانس‌هایی از این سریال در قالب مستندی ۵۰ دقیقه‌ای به روی آنتن می برد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، شبکه سه سیما مستندی درباره‌ی شخصیت اصلی سریال «گاندو ۱» به همراه سکانس‌هایی از این سریال در قالب مستندی ۵۰ دقیقه‌ای به روی آنتن می برد.

مستندی درباره‌ی شخصیت اصلی سریال «گاندو ۱» به همراه سکانس‌هایی از این سریال در قالب مستندی ۵۰ دقیقه‌ای چهارشنبه (۲۲ اردیبهشت ماه) به روی آنتن خواهد رفت.

تلویزیون مستندی از «گاندو ۱» پخش می کند

در این مستند، برای اولین بار تصاویر و فیلم‌های دیده نشده‌ای به نمایش درمی‌آید که نشان از پشت پرده‌ی سرویس‌های جاسوسی آمریکا دارد و «جیسون رضائیان» طی گفت‌وگویی از توطئه‌های عوامل بیگانه در ایران و منطقه پرده برمی‌دارد.

در این مستند که تولید گروه مستند موسسه‌ فرهنگی هنری اندیشه‌ی شهید آوینی است، به عوامل نفوذی داخلی که در طی پروژه‌ی جاسوسی با «جیسون رضائیان» همکاری می‌کردند، اشاره می‌شود.

بر اساس این گزارش، این مستند چهارشنبه (۲۲ اردیبهشت ماه) بعد از سریال تلویزیونی «یاور» از شبکه‌ی سه سیما روی آنتن خواهد رفت.
برچسب ها: گاندو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: