نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: https://www.instagram.com/www_598_ir/   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۶۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ نویس ویژه اخبار فرهنگ و هنر از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است و حالا پس از هفت سال فعالیت مستمر...
به گزارش پایگاه 598 به نقل از بولتن نیوزپایگاه خبری تحلیلی فرهنگ نویس ویژه اخبار فرهنگ و هنر از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است و حالا پس از هفت سال فعالیت مستمر، با قالب و رویکردی تازه به ادامه فعالیت خواهد پرداخت.

آغاز دوره تازه فعالیت‌های پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ نویس

به گزارش بولتن نیوز، در این رسانه که به صورت مستقل و با نگاهی تخصصی بروز خواهد شد، تازه‌ترین اخبار، اطلاعات و رویدادهای حوزه فرهنگ و هنر در سرویس‌های سینما و تئاتر، کتاب و ادبیات، موسیقی و تجسمی، تلویزیون و نمایش خانگی، به همراه بخش‌های متنوعی از نقد و بررسی آثار هنری، گزارش تصویری، ویدئو و چندرسانه‌ای منتشر خواهد شد.

تلاش برای تعامل با مخاطب و بهره‌گیری از نظرات، ایده‌ها و یادداشت‌های مخاطبین در عرصه‌های مختلف فرهنگ و هنر از ویژگی‌های فرهنگ نویس است که در این دوره قوت و انسجام بیشتری خواهد داشت.

برای دیدن این پایگاه خبری تحلیلی به نشانی www.farhangnevis.ir مراجعه بفرمایید.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: