نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: https://www.instagram.com/www_598_ir/   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۶۶۲۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» با اشاره به حمله گسترده دیشب گروه‌های مقاومت به تل‌آویو و غافلگیر شدن ساکنان فلسطین اشغالی، نوشت: اتفاقی که دیشب رخ داد تنها یک دهم قدرت حزب‌الله بود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، تحلیلگر نظامی روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» در گزارشی به حملات راکتی و موشکی گروه‌های مقاومت فلسطین به تل‌آویو پرداخت.

به گزارش امروز (چهارشنبه) وبگاه خبری «العهد»، در بخش‌هایی از این گزارش اشاره شده است که کسی فکر نمی‌کرد که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) عمق خاک فلسطین یعنی تل‌آویو را هدف حمله گسترده قرار دهد.

در این گزارش با اشاره به اینکه این حمله یک شکست اطلاعاتی برای رژیم صهیونیستی بوده، آمده است که مسئله نگران‌کننده این است که «این [حمله] یک دهم قدرت حزب‌الله بوده است».

در گزارش مذکور اشاره شده است، چیزی که روز گذشته رخ داده تنها یک تمرین آماده‌سازی برای جنگ آتی لبنان بوده و آنچه نگران کننده است این است چیزی روز گذشته رخ داده، یک دهم قدرت حزب‌الله بوده است.

این تحلیلگر صهیونیست همچنین می‌گوید که ارتش رژیم صهیونیستی حمله حماس را به مرکز فلسطین اشغالی پیش‌بینی می‌کرده؛ اما نه با صد موشک و این یک شکست اطلاعاتی برای تل‌آویو بوده است.

«کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین شامگاه روز گذشته در پیامی تصویری پس از حمله راکتی گسترده به شهرهای عسقلان و اشدود اشغالی به رژیم صهیونیستی هشدار حمله به تل‌آویو را داد که پانزده دقیقه مانده به پایان ضرب‌الاجل تعیین‌شده ۱۳۰ موشک به سمت این شهر روانه کرد.

منابع صهیونیستی بامداد امروز نیز از حمله موشکی گسترده گروه‌های مقاومت به تل‌آویو خبر دادند که «ابوعبیده» سخنگوی نظامی القسام در بیانیه‌ای اعلام کرد که در این حمله برای نخستن بار از موشک‌های SH۸۵ استفاده شده است.

مطابق با گزارش منابع صهیونیستی در حملات موشکی و راکتی مقاومت به بخش‌های مختلفی از سرزمین‌های اشغالی پنج صهیونیست به هلاکت رسیده‌اند و بیش از صد نفر زخمی شده‌اند. 

در عین حال، رسانه‌های صهیونیستی از وارد شدن خسارت‌های گسترده به ساختمان‌های و تأسیسات در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: