کد خبر: ۴۸۷۸۵۷
زمان انتشار: ۱۳:۴۸     ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
رئیس ستاد مرکزی انتخابات آیت‌الله رئیسی، گفت: ما دنبال دولتی هستیم که خدمت را در نصب‌العین خودش قرار دهد و مردم را باور داشته باشد و به آن عمل کند، ظرفیت‌های زیادی برای توسعه در کشور وجود دارد از این ظرفیت‌ها باید استفاده مناسب شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسکانیوز، علی نیکزاد، دوشنبه‌شب در جشن دهه کرامت انتخاباتی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در پارک ولایت شهرستان ساری، اظهار کرد: مردم مازندران در طول تاریخ عاشق اسلام، ولایت و اهل بیت بودند و نخستین حکومتی شیعی را در این دیار بنا کردند.

رئیس ستاد مرکزی انتخابات آیت‌الله رئیسی گفت: رزمندگان مازندران در دفاع مقدس و دفاع از حرم بسیار خوش درخشیدند، لشکر ۲۵ کربلا قوی، خط‌شکن و خط نگهدار در کشور مشهور است.

وی افزود: مردم مازندران در ادامه ارادت به اسلام و اهل بیت شاگردان و یاوران خوبی برای حاج قاسم سلیمانی بودند و در دفاع از  حرم متقدرانه ایستاده‌اند.

نیکزاد با اشاره به مشکلاتی که دولت در هشت سال اخیر در کشور ایجاد کرده است، گفت: مجریان کشور بر آرمان‌های اسلام و انقلاب وفادار نبودند و بیشترین دست‌اندازی‌های مالی را در دولت شاهد هستیم امروز به مرحله‌ای رسیده است که بستگان رئیس جمهور و اطرفیان آنها در زندان هستند.

وی با اعلام اینکه از دولتمردان فعلی پاکدستی ندیدیم، اظهار کرد: کسی که رئیس بانک مرکزی شد قرار بود ارزش پول ملی را حفظ کنند و ارز را برای خرید دارو اختصاص دهند اما خلاف آنچه که گفتند عمل کردند، ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت این کشور را در اختیار افراد خاص قرار داند و به مردم اعلام کردند که ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به مردم دادند.

رئیس ستاد مرکزی انتخابات آیت‌الله رئیسی با اشاره به اختصاص اعتبارات بدون برنامه‌ریزی شده در بخش کشاورزی، گفت: برای تکمیل این تسهیلات باید اقدامات حمایتی و پشتیبانی از کشاورزان انجام می‌دادند.

وی با اعلام اینکه در سال ۹۶ به رای مردم خیانت شده است، گفت: به جای دولت راستان، خادم، مقتدر و عادل بسیاری از نزدیکان دولت داری پرونده قضایی خاص هستند.

نیکزاد با اعلام اینکه در دولت مردمی رئیسی باید مشکل مسکن و اشتغال کشور حل شود، افزود: مهمترین دغدغه جوانان باید تشکیل تمدن اسلامی باشد، بحث مسکن و اشتغال به مسائل جزیی جوانان باید تبدیل شود،دولتی  تشکل شود مردمی که در راس آن سلامت، فکری و اخلاقی باشد.

وی اضافه کرد: ما دنبال دولتی هستیم که خدمت را در نصب‌العین خودش قرار دهد و  مردم را باور داشته باشد و به آن عمل کند، ظرفیت‌های زیادی برای توسعه در کشور وجود دارد از این ظرفیت‌ها باید استفاده مناسب شود.

نیکزاد با اعلام اینکه عدالت اجتماعی در کشور باید رعایت شود، افزود: اصل ۴۴ در این دولت ضایع شده است،منابع در کشور باید بر اساس توانمندی‌های بومی و منطقه‌ای توزیع شود.

وی با اعلام اینکه در سیاست خارجی دنبال حکمت و خردورزی هستیم، بیان کرد: می‌گویند رئیسی با سیاست خارجی مخالف است، بله رئیسی با سیاست خارجی که اقتدار ایران اسلامی زیر سوال برود مخالف، دولت در مذاکرات دست خودش را خالی کرد و تا توانست امتیاز دارد.

 رئیس ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی با اعلام اینکه قرار بود برجام برای سفره مردم سبب خیر شود،گفت: آیا واقعا در برجام سفره مردم بزرگ شد، آیا واقعا خواسته‌ها و دغدغه‌های مردمی در مذاکرات تحقق پیدا کرده است.

وی اضافه کرد: دولت به مجلس اعلام کرد که در بودجه ۱۴۰۰ ارز ۴۲۰۰ تومانی را حذف نکنید، مجلس برخلاف میل خودش نسبت به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اقدام نکرد اما واقعا جای تاسف که بگویم به جای اینکه این ارز برای تامین نیازمندی‌های واقعی مردم قرار گیرد بخشی از این ارز در اختیار ۳۳۶ نفر برای سفارش خرید غذای سگ، گربه و دسته بیل اختصاص پیدا کرده است واقعا با این منطق نمی‌توان کشور را اداره کرد.

وی با اعلام اینکه در دولت آینده باید فردی خادم، عادل و پاک دست در سمت‌های اجرایی بکارگیری شوند، گفت: کسانی که طهارت اقتصادی ندارند نباید به عنوان مسؤول به‌کارگیری شوند.

نیکزاد با اعلام اینکه مردم نباید با انتخابات قهر کنند، افزود: انتخابات مردم سالاری دینی است مردم با برنامه روحانی باید قهر کنند در انتخابات حرف‌های خوبی زده شد اما واقعا به آن عمل نشد به رای مردم در سال ۹۶ خیانت شده است.

وی با اعلام اینکه مردم در انتخاب افراد،برنامه‌ها را ببینند، گفت: نباید اجازه بدهیم دولتی سرکار بیاید که برای ضایع کردن حق بیت‌المال برنامه داشته باشد و قراردهای را طوری ببندند که تنها خودشان و اطرفیان‌شان سود ببرند، برای تقویت کارآمدی نظام جمهوری اسلامی فساد را باید از سرچشمه قطع کرد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها