آمار عبور مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۹۰ میلیون نفر +جدول
کد خبر: ۴۸۹۳۹۴
زمان انتشار: ۱۴:۵۶     ۲۶ تير ۱۴۰۰
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته با ابتلای بیش از ۵۶۲ هزار نفر به ویروس کرونا در سراسر جهان, شمار مبتلایان به ۱۹۰ میلیون و ۳۰۷ هزار نفر رسید.

به گزارش پایگاه 598 و بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۱۹۰ میلیون و ۳۰۷ هزار و ۳۱۳ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۴ میلیون و ۹۱ هزار و ۹۹۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۱۷۳ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۳۷۳ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۴۰ هزار و ۵۲۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۴ میلیون و ۹۲۹ هزار و ۸۵۶ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۶۲۴ هزار و ۶۰۶ آمریکایی مبتلا به کووید۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۳۸ هزار و ۱۱۲ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۱ میلیون و ۶۴ هزار و ۹۰۸ مبتلا رسیده است. در این کشور تاکنون ۴۱۳ هزار و ۱۲۳ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۴۵ هزار و ۵۹۱ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۹ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۱۰۹ مبتلا رسیده است. در این کشور تاکنون ۵۴۰ هزار و ۵۰۰ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشورهای روسیه, فرانسه، ترکیه، انگلیس و آرژانتین نیز به ترتیب با ۵ میلیون و ۹۰۷ هزار و ۹۹۹, ۵ میلیون و ۸۴۴ هزار و ۲۴۹, ۵ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۳۷۳, ۵ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۳۷۱ و ۴ میلیون و ۷۳۷ هزار و ۲۱۳ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشورهای کلمبیا با ۴ میلیون و ۶۰۱ هزار و ۳۳۵ مبتلا و ایتالیا نیز با ۴ میلیون و ۲۸۱ هزار و ۲۱۴ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبود یافتگان نیز کشورهای هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۳۰ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۷۹۲, ۲۹ میلیون و ۳۵۸ هزار و ۵۳۱ و ۱۷ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۶۹۹ نفر بهبود یافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان،‌ فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به یک ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

عبور مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۹۰ میلیون نفر +جدول

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها