کد خبر: ۴۹۱۰۰۲
زمان انتشار: ۱۱:۰۸     ۰۱ شهريور ۱۴۰۰
سپاهان مقصد احتمالی کاپیتان آبی‌ها؛
اتفاقات روز گذشته باشگاه استقلال باعث شد سیدحسین حسینی، که گمانه‌زنی‌های جدایی او به گوش می‌رسید، به طور رسمی با انتشار پیامی در فضای مجازی با هواداران استقلال خداحافظی کند

به گزارش پایگاه 598، سید حسین حسینی که باید او را یکی از جدا شده‌های استقلال قلمداد کرد، در آستانه حضور در تیم فوتبال سپاهان قرار دارد.

به گزارش تابناک ورزشی، روز یک‌شنبه در باشگاه استقلال اتفاقات مهمی رخ داد و بازیکنان مختلف و مهمی جذب شدند. همچنین بازیکنانی همچون سیاوش یزدانی و آرش رضاوند با آبی‌ها تمدید کردند.

سیدحسین حسینی از استقلال خداحافظی کرد

در این بین علیرضا رضایی، دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پیکان با عقد قراردادی دوساله به استقلال پیوست تا زمزمه‌های جدایی یکی از دروازه‌بان‌های استقلال به گوش برسد.

اتفاقات روز گذشته باشگاه استقلال باعث شد سیدحسین حسینی، که گمانه‌زنی‌های جدایی او به گوش می‌رسید، به طور رسمی با انتشار پیامی در فضای مجازی با هواداران استقلال خداحافظی کند تا بتوان این دروازه‌بان را یکی از جدا شده‌های تیم استقلال قلمداد کرد.

حسینی از تیم سپاهان پیشنهاد جدی دارد و اگر مشکلی پیش نیاید و توافقات لازم صورت بگیرد، این دروازه‌بان طی روزهای آینده به طور رسمی به جمع زردپوشان اصفهانی خواهد پیوست.

سیدحسین حسینی از استقلال خداحافظی کرد

 
 
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها