کد خبر: ۴۹۶۴۷۲
زمان انتشار: ۱۰:۵۳     ۲۹ آبان ۱۴۰۰
رسانه های جبهه انقلاب خواستار شدند؛
شورای راهبردی رسانه‌های جبهه انقلاب در قم در بیانیه خواستار برخورد قانونی دستگاه قضایی با افرادی شد که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند.

به گزارش پایگاه 598، شورای راهبردی رسانه‌های جبهه انقلاب در قم در بیانیه ضمن دعوت از همه مردم برای پایبندی به دستورالعمل‌های بهداشتی از خواستار برخورد قانونی دستگاه قضائی با افرادی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند؛ شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر حکومت اسلامی با ملاحظه مصالح عمومی کشور مقرراتی (واکسیناسیون عمومی) را اعلام کند، همه باید عمل کنند.

مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)

از ابتدای انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران، آزمون‌های متعددی بر سر راه این مرز و بوم قرار گرفت که همراهی و همدلی مردم و متابعت از رکن ولایت فقیه، موجب سربلندی و عبور از بحران‌های متعدد شد.

شاید بتوان دفاع مقدس را مثال روشنی از هماهنگی و اطاعت آحاد مردم، مسئولان و فرماندهان از رکن ولی فقیه دانست که در کمال ناباوری، جهانیان را به حیرت واداشت و با وجود سنگین‌ترین حملات و هجمه‌ها یک وجب از خاک میهن اسلامی هم از دست نرفت.

و اینک نزدیک به دو سال است بحرانی سنگین سایه بر سر این مردم شریف انداخته و جان ده‌ها هزار از هموطنان از پیر و جوان و کوچک و بزرگ بر اثر ابتلاء به ویروس منحوس کرونا از دست رفته است و یک بار دیگر همدلی و همراهی لازم است تا بر این ویروس منحوس پیروز شویم.

از آغازین روزهای حمله ویروس به جان مردم مقام معظم رهبری با هوشمندی و درایت کامل تمام همت خود را بر هماهنگ کردن مردم و مسئولان گذاشتند و پیروی از قوانین ستاد ملی کرونا و تلاش برای تهیه واکسن را راه نجات مردم اعلام کرده و خود پیشقدم عمل به قوانین ملی شدند.

و در کمال تأسف، مدتی است گروهی بدون هیچ‌گونه تخصص و دانش علمی و پزشکی، علم مخالفت با قوانین و مقررات را بر دوش گرفته و برخلاف توصیه‌های خردمندانه ولی امر مسلمین، بزرگان دینی، مراجع عظام تقلید و دانشمندان و متخصصان علم پزشکی گام در راهی گذاشته‌اند که سلامت مردم را به خطر خواهد انداخت و دورنمایی جز تباهی و گمراهی برای آن متصور نیست.

و این در حالی است که معاندان و دین ستیزان تلاش زیادی به خرج می‌دهند تا سیمایی افراطی و ضد علم از دین مبین اسلام و مسلمانان به نمایش بگذارند و این جماعت اندک، برخی ناخواسته و برخی مغرضانه در همین راستا قدم و قلم می‌زنند.

و در این روزهای سخت که با تلاش مدافعان سلامت بارقه‌های امید نمایان شده و پس از حرکت به سمت پوشش جامع واکسیناسیون سراسری احتمال رسیدن به مرز آرامش بیشتر شده است باز خبرهایی از شورش این جماعت ناآگاه به گوش می‌رسد.

آنچه که معلوم است مدارای بیشتر با این جماعت به صلاح کشور و سلامت مردم نیست و باید راهکاری برای هدایت و کنترل این فرقه گمراه پیدا کرد و به آنها فهماند که اطاعت محض از ولایت فقیه تنها صراط ایمن با هدف نجات کشور است.

بر همین مبنا، جمعی از رسانه‌های جبهه انقلاب شهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) ضمن درخواست از مسئولان امنیتی و قضائی خواهان آن هستند تا دیر نشده این فتنه خطرناک کنترل و با بانیان آن برخورد قانونی لازم صورت پذیرد.

شورای راهبردی رسانه‌های جبهه انقلاب در قم

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها