کد خبر: ۴۹۷۷۴۷
زمان انتشار: ۱۳:۱۲     ۲۲ آذر ۱۴۰۰
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۱۵۸ هزار داوطلب برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در این آزمون فردا سه شنبه ۲۳ آذر ماه به اتمام می‌رسد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۱۵۸ هزار داوطلب برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در این آزمون فردا سه شنبه ۲۳ آذر ماه به اتمام می رسد.
فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ فردا سه شنبه ۲۳ آذر منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ثبت نام از ۱۵۸ هزار داوطلب ۸۷۴ در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ تاکید کرد: به متقاضیان توصیه می شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان، اطلاعات لازم را براساس بندهای ثبت‌نام وارد نمایند.

وی تاکید کرد: متقاضیان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارک متقاضی در صورت پذیرفته‌شدن در آزمون، قبولی وی لغو و از ادامه تحصیل متقاضی جلوگیری خواهد شد.

زرین آمیزی اظهار کرد: متقاضیان علاقه‌مند می توانند همزمان ‌با برگزاری امتحانات‌ آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱، در اولین ‌مرحله دوره بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی- دانشجویی کشور _بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون شرکت کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و متقاضیان لازم است در روزهای دوشنبه ۲۶ و سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها