کد خبر: ۴۹۸۰۹۷
زمان انتشار: ۲۲:۵۵     ۲۸ آذر ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر حقیقت را بگویم رویم نمی‌شد به نشست خبری بیایم و باید بابت عملکردمان در این دیدار از همه هواداران استقلال عذرخواهی کنم.

به گزارش پایگاه 598، فرهاد مجیدی بعد از پیروزی مقابل نود ارومیه در جام حذفی در ضربات پنالتی، در نشست خبری اظهار داشت: واقعیتش این است که رویم نمی‌شد به این نشست بیایم. می‌خواستم از هواداران استقلال بابت این بازی عذرخواهی کنم. گفته بودم اگر حریف را دستکم بگیریم با مشکل مواجه می شویم و همین اتفاق هم رخ داد و حریف به گل رسید و ما به مشکل خوردیم. باز هم از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم.

وی در مورد اینکه چرا به بازیکنان اصلی تیم استراحت داد، گفت: تنها دلیلی که امروز به آنها استراحت دادم لُود تمرینی آنها بود. چند بازیکن ما در مرز آسیب‌دیدگی بودند و ۴-۵ روز یکبار بازی داریم. به همین دلیل تصمیم گرفتم از جوان‌ترها استفاده کنم. در جام حذفی در تمام دنیا ممکن است تیم‌های دسته دو و سه بتوانند تیم‌های لیگ برتری را شکست بدهند و حذف کنند که خوشبختانه این اتفاق برای ما رخ نداد اما از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم.

وی افزود: همانطور که گفتم رویم نمی‌شد به کنفرانس خبری بیایم اما برای عذرخواهی از هواداران به نشست آمدم. لود بازیکنان ما خیلی بالا بود و به آنها استراحت دادم.

سرمربی استقلال  در مورد عملکرد قاسمی‌نژاد که ۱۰ هفته بود بازی نکرده است، گفت: من در مورد کل تیم باید صحبت کردم تیم ما خوب بازی نکرد و درست نیست که در مورد شخص خاصی صحبت کنم. وقتی عملکرد تیم خوب نبوده مقصر سرمربی تیم است که من هم به عنوان سرمربی عذرخواهی کردم. تمرکز ما روی بازی با پدیده است تا بتوانیم ۳ امتیاز آن بازی را بگیریم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها