أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۱۱۳۰۴
زمان انتشار: ۱۵:۱۵     ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
تصاویری از اتاق جسات هیات دولت در پاستور در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که رئیسی فرش‌های اتاق جلسات را به زیلو تغییر داده است.

به گزارش پایگاه 598، بر اساس توضیحات ارایه شده توسط ریاست جمهوری گفته می‌شود که جلسات هیات دولت از ابتدای کرونا (در دولت دوازدهم) در محل تصویر یاد شده برگزار نشده است و حتی روز دوشنبه که تصویر یاد شده مربوط به آن روز است قبل و بعد از مراسم امضای "تفاهمنامه مشارکت‌ تامین مالی برای احداث پتروپالایشگاه شهید سلیمانی" در این سالن دو برنامه کاری دیگر رییس جمهور که مربوط به دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس و همچنین دیدار با اعضای ستاد اربعین حسینی می‌شد، در سالن شهید بهشتی ریاست جمهوری (محل برگزاری جلسات رییس جمهور) برگزار شد.

حیرت کاربران از حرکت خارج عُرفِ رئیسی

لذا از آنجاکه جلسه اول طولانی شد و مهمانان جلسه سوم هم رسیده بودند، اجبارا و براساس شرایط جلسه امضاء اسناد که جلسه کوتاهی بود به سالنی که  فعلا "زیلو" دارد منتقل شد.

بر اساس توضیحات ارایه شده، این سالن در حال تعمیر است،  و کلیه وسایل آن از جمله فرش ها  فعلا به محل دیگری منتقل شده است.

حیرت کاربران از حرکت خارج عُرفِ رئیسی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها