کد خبر: ۵۱۴۰۴۸
زمان انتشار: ۱۱:۲۱     ۲۴ شهريور ۱۴۰۱
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:به دلیل مسائل لجستیکی و گرمی هوا محل تمرین تیم ملی را تغییر دادیم که از همه شما برای این اتفاق خیلی عذر خواهی می کنم.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کارلوس کی روش پیش از دومین روز از تمرین ملی پوشان اظهار داشت: به همه شما سلام عرض می کنم بسیار خوش آمدید. به دلیل مسائل لجستیکی و گرمی هوا محل تمرین تیم ملی را تغییر دادیم که از همه شما برای این اتفاق خیلی عذر خواهی می کنم. این اتفاق قطعا شما را با مشکلاتی مواجه کرد، اما خیلی ممنونم باز هم تشریف آوردید تا به سوالات شما پاسخگو باشم. همانطور که می دانید امروز روز دوم از اردوی تیم ملی از اردوی کوتاه مدت در ایران است.

سرمربی تیم ملی ایران گفت:امیدوارم اسامی تیم ملی را پس از تمرین امروز اعلام کنم. عملکرد تمام بازیکنانی که چه در خارج ایران و چه در اردوی تیم ملی هستند را به دقت از نزدیک بررسی می کنیم. فردا لیست نهایی بازیکنانی که در اردوی اتریش حضور خواهند داشت را اعلام می کنیم. این اولین قدم ما برای برنامه پیش رو برای جام جهانی خواهد بود.

وی ادامه داد:تلاش می کنیم هر آنچه که از دستمان بر می آید را انجام دهیم. در تمامی دپارتمان ها درون زمین و خارج از زمین ولی امروز نمی توانم بدون اشاره به 2 موضوع صحبت هایم را به پایان برسانم. مطلب اول می خواستم مراتب تشکر را از طرف خودم و کادرم به خاطر این فرصت مجدد که به ما داده شد، دوباره در خدمت تیم ملی باشم و با هم به رویای هواداران فوتبال ایران برسیم.

کی روش عنوان کرد:به هیچ عنوان این نگاه را ندارم که این پاداشی از گذشته یا مطلبی ساده به دست من  آمده باشد. نگاهم اینگونه است که این یک مسئولیت بزرگ روی دوش  من است. با نگاهی سراسر حضور این مطلب را عرض می کنم که متعهد به اهدافمان در آینده باشیم و کاملا متعهد بر مسئولیت هایی که بر دوش ما است. مخصوصا با دیدگاهی مهم به این مسئله نگاه می کنیم، مسئله اصلی ما این است که در خدمت هواداران فوتبال باشیم تا باعث شادی آن ها شویم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها