کد خبر: ۵۱۸۴۱۲
زمان انتشار: ۱۴:۵۰     ۱۶ آذر ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی یک قاتل متواری که در شهرستان رامسر استان مازندران مرتکب قتل پنج نفر از اعضای یک خانواده شده بود، در شهرستان سیریک دستگیر شد.

به گزارش پایگاه 598، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان در پی دریافت نامه رسیده از دادگاه کیفری استان هرمزگان مبنی بر قتل پنج نفر ( یک مادر به همراه سه نفر از دخترانش و یک جنین شش ماهه ) در شهرستان رامسر در بهمن ۱۳۸۱ و متواری شدن قاتل به خارج از کشور، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در بررسی ها و تحقیقات اولیه انجام شده، مشخص شد، مادر مقتولان و دخترانش که مشکل اخلاقی داشتند و این موضوع حساسیت خانواده و اطرافیان را برانگیخته و برآن داشته است که درصدد قتل آنان بر آیند و با طرح نقشه قتل با یکدیگر توافق کنند و آنان را برای تفریح و گشت و گذار به شهرستان رامسر ببرند و در آن جا نقشه شوم و پلید خود را اجرایی کنند.

سردار جعفری اظهار کرد:قاتل در شهرستان رامسر برای تکمیل نیت مجرمانه خود و انجام قتل با اجاره موقت یک منزل مسکونی، در روز دوم حضورشان در دو مرحله جداگانه با ضربات متعدد چاقو چهار نفر اعضای یک خانواده را به قتل رسانده و پس از مخفی کردن اجساد آنان از محل متواری و از کشور خارج شده بود که پس از ۲۰ سال به شهرستان سیریک بازگشته بود.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: به محض اطلاع ماموران از بازگشت متهم از خارج از کشور گروهی از ماموران به محل اختفای نامبرده در یکی از روستاهای تابعه شهرستان سیریک عزیمت و با تحقیقات گسترده میدانی و هماهنگی قضایی متهم را که با هویت جعلی تردد می کرد، شناسایی و در یک عملیات ضربتی پلیسی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان این که متهم در بازجویی های فنی به عمل آمده به قتل های انجام شده به دلیل تعصبات قومی و قبیله ای اعتراف کرد و دیگر عناصر دخیل در این قتل نیز شناسایی شدند، خاطر نشان کرد: قاتل دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با قرار مناسب جهت تحمل مجازات روانه زندان شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها