کد خبر: ۵۱۹۷۲۹
زمان انتشار: ۱۰:۱۱     ۱۴ دی ۱۴۰۱
دوباره استبداد از سوی «آزادی‌خواهان»؛
در سالروز شهادت شهید حاج‌قاسم سلیمانی، «پرواز همای» خواننده سبک سنتی موسیقی ایران از آلبوم جدید خود با نام «سرباز نامه» رونمایی کرد. معاندین و لشکر فحاش به اصطلاح آزادی‌خواه پس از این اتفاق شروع به فحاشی و توهین به وی کردند.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه 598، «لطفا با احتیاط رفتار کنید، دیکتاتورها در کمین‌اند». اشتباه نکنید این جمله یک جمله‌ی اعتراضی به جمهوری‌اسلامی نیست؛ بلکه یک هشدار است. هشدار از واکنش‌های مستبدانه و فاشیستی عده‌ای که خود را «آزادی‌خواه» می‌دانند به هر چیزی است که مطابق میل آنها نباشد.

پرواز همای، خواننده سبک سنتی موسیقی ایران که در سال‌های اخیر مورد استقبال و محبوبیت عموم مردم ایران قرار گرفته بود، به مناسب سومین سالگرد شهادت حاج‌قاسم سلیمانی آلبوم جدید خود را به نام «سربازنامه» به وی تقدیم کرد. این اتفاق ادای دین پرواز همای به این شهید بزرگ کشور بود.

این آلبوم در ستایش قهرمانان شاهنامه همچون «آرش کمانگیر» و «سیاوش» ساخته شده است و در سالروز شهادت شهید سلیمانی در تالار وحدت از آن رونمایی شد. این دیدار البته اصلا مورد استقبال «دیکتاتورها» واقع نشد.

این رویکرد در میان دیکتاتورها البته بی‌سابقه نبوده است. آنها در این مدت هر فردی که موضعی متفاوت (نه صرفا مخالف) با آنها داشته است را مورد حمله و تخریب قرار داده‌اند. اخیرا یکی از فعالین اپوزیسیون در پیامی تصویری خطاب به ورزشکاران و بازیگران گفته است: «یا حرف نزنید، یا طرف مردم (منظور عده‌ی قلیل پر سر و صدای خودشان است) صحبت کنید».

یکی از مبنا‌های اصیل آزادی‌خواهی احترام به انتخاب افراد است، چیزی که بنظر می‌رسد ضدانقلاب از آن بی‌بهره است. آنها علاوه بر نشانه گرفتن تمام نمادهای ملی و دینی مردم، در صدد برپا کردن دیکتاتوری مخوف هستند. بنابراین آزادی‌خواهان اصیل بهتر است این‌روزها فریاد خود را بر سر ضدانقلاب و براندازان بزنند./ رجانیوز

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها