کد خبر: ۵۲۰۹۸۷
زمان انتشار: ۱۶:۰۹     ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان،آسمان نیمه‌ابری تا ابری و مه آلود در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، با بررسی نقشه‌های هواشناسی، تصاویر ماهواره ای و خروجی مدل‌های پیش‌یابی عددی از امروز تا صبح چهارشنبه (۱۱ تا ۱۲ بهمن) با فعالیت متناوب سامانه بارشی آسمان نیمه‌ابری تا ابری و مه آلود در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد شدید، در مناطق مستعد احتمال رعد وبرق و بارش تگرگ و در ارتفاعات بارش برف گاهی کولاک برف و تا صبح پنجشنبه (۱۳ بهمن) احتمال وقوع بهمن پیش‌بینی می‌شود.

از عصر پنجشنبه تا صبح جمعه (۱۳ تا ۱۴ بهمن) با عبور موجی زودگذر افزایش ابرناکی و بارش برف و باران به‌ویژه در ارتفاعات مورد انتظار است.

در روز پنجشنبه در مناطق پرتردد شهری غبار محلی و کاهش کیفیت هوا رخ خواهد داد. امروز کاهش دما، فردا افزایش دما و از فردا شب تا روز شنبه(۱۵ بهمن) روند کاهش نسبی دما به‌ویژه در دماهای کمینه شبانه پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (۱۲ بهمن) قسمتی ابری و گاهی وزش باد و در بعد از ظهر وزش باد شدید با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد و طی ‌پنجشنبه (۱۳ بهمن ) قسمتی ابری و غبار محلی و از بعد از ظهر افزایش ابر و در اواخر وقت بارش پداکنده با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز، ایستگاه فیروزکوه آلودگی- امین‌آباد با کمینه دمای ۷- سردترین ایستگاه هواشناسی بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها