کد خبر: ۵۲۵۰۳۰
زمان انتشار: ۱۳:۰۴     ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲
نمی‌توان فقط یک نمونه از مواضع زنجیره‌ای‌ها و مدعیان اصلاحات را نشان داد که با مواضع آمریکا و اسرائیل کمترین تفاوتی داشته باشد؟!

به گزارش پایگاه خبری 598، کیهان نوشت:

گفت: هفته‌نامه اکونومیست اعلام کرده است که در زمستان سال گذشته ۶۸هزار نفر در اروپا به علت گرانی سوخت و ناتوانی از تهیه آن دچار سرمازدگی شدید شده و جان باخته‌اند.

گفتم: یادت هست، وقتی کیهان به کشورهای اروپایی اعتراض می‌کرد که چرا به خاطر تبعیت از آمریکا، روسیه را تحریم کرده‌اید که با تحریم سوخت از جانب روسیه رو‌به‌رو شوید و در نتیجه مردم خود را با زمستان سخت رو‌به‌رو ساخته‌اید؟ روزنامه‌های زنجیره‌ای چه قشقرقی راه ‌انداخته و می‌نوشتند زمستان سختی در میان نیست! این ادعا ساخته و پرداخته کیهان است!

گفت: ‌ای عوام! آیا می‌توانی فقط یک نمونه از مواضع زنجیره‌ای‌ها و مدعیان اصلاحات را نشان بدهی که با مواضع آمریکا و اسرائیل کمترین تفاوتی داشته باشد؟!

گفتم: ولی همان موقع داد مردم اروپا به آسمان بلند شده بود و از زمستان سخت می‌نالیدند.

گفت: زنجیره‌ای‌ها به مردم اروپا کاری ندارند! مأموریت آنها حمایت از دیدگاه آمریکا و اسرائیل بود و باید سختی‌ها و رنج‌های مردم اروپا را وارونه نشان می‌دادند و حالا هم کشته شدن ۶۸ هزار انسان بی‌گناه در اروپا را ماست‌مالی می‌کنند!

گفتم: یارو با آدرس غلط، انسان از همه جا بی‌خبری را به درون چاه ‌انداخته و کشته بود. وقتی به او اعتراض کردند، گفت؛ اتفاقاً خیلی هم ‌شانس آورده که اولاً ته چاه سوراخ نبوده! و ثانیاً فقط مُرده
ولی دست و پایش سالم است و نشکسته!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها