کد خبر: ۵۲۶۷۶۸
زمان انتشار: ۱۰:۳۲     ۲۸ خرداد ۱۴۰۲
شرکت رجا به مناسبت گرامی‌داشت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و به منظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، طرح ویژه‌ای را با شرایط خاص و برگزاری قرعه‌کشی بین زوجین اجرا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری 598، سرپرست معاونت اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: کلیه زوجینی که تاریخ عقد آنها در بازه زمانی ۲۹ خرداد تا ۴ تیر ماه سال ۱۴۰۲ مصادف با هفته ازدواج است، همچنین زوجینی که اسامی بانوان مزین به نام «فاطمه یا زهرا» و آقایان مزین به نام «علی» بوده و تاریخ عقدشان در بازه زمانی ۱۰ تیر ۱۴۰۱ (روز ازدواج سال گذشته) الی ۴ تیر ماه سال ۱۴۰۲ باشد، مشمول شرکت در این قرعه‌کشی خواهند بود.

علیرضا علی‌سلیمانی گفت: در این طرح به صورت قرعه‌کشی به هفت زوج با شرایط مذکور، چهار عدد بلیت رایگان اعطا می‌شود. سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا روش ثبت نام زوجین به منظور شرکت در قرعه کشی را ارسال صفحات اول و دوم شناسنامه زوجین تا تاریخ ۱۶ تیر ۱۴۰۲ به به صفحه روبینو (به آدرس rajarail@) و ایتا (به آدرس rajarail@) عنوان کرد. علی‌سلیمانی در خصوص زمان قرعه‌کشی این طرح، اعلام کرد: قرعه‌کشی پس از صحت سنجی درخواست‌های ثبت شده، در روز ۱۸ تیر ماه ۱۴۰۲ مصادف با ولادت هفتمین اختر آسمان امامت، امام موسی کاظم (ع)، برگزار می‌شود.

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا از طریق تلفن ۱۵۳۹ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور در خصوص اطلاعات مرتبط با سفر با قطار و دریافت پیشنهادها و انتقادهای آنان می‌باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها