کد خبر: ۵۲۷۰۱۶
زمان انتشار: ۱۲:۱۶     ۰۱ تير ۱۴۰۲
کورس خیابانی پسر پژوسوار با ۲ دختر تویوتاسوار باعث مرگ دردناک راننده یک خودروی دیگر شد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از همشهری آنلاین، بامداد دیروز به قاضی وحید ناصری کشیک جنایی تهران خبر رسید که مردی جوان در جریان یک تصادف عجیب جانش را از دست داده است. به دستور بازپرس جنایی تهران تحقیقات درباره این حادثه مرگبار آغاز و مشخص شد که قربانی حادثه، راننده یک خودروی اچ‌سی‌کراس بوده است.

در تحقیق از شاهدان مشخص شد که ساعتی قبل ۲ خودروی پژو و تویوتا کمری با یکدیگر در اتوبان کورس گذاشته و با سرعت در حال حرکت بودند. ظاهرا راننده پژو که مردی جوان بود از سر لجبازی و اینکه ثابت کند برنده مسابقه سرعت شده، پس از یک کورس خیابانی جلوی خودروی تویوتا که سرنشینان آن ۲ دختر بودند پیچیده و همین موجب تصادف میان آنها شده بود.

در این بین راننده اچ‌سی‌کراس که در حال عبور از آنجا و شاهد تصادف بود، قصد کمک به مجروحان تصادف را داشت اما هنگام نزدیک‌ شدن به صحنه تصادف با خودروی پژو که راننده آن پسر جوان بود و پس از تصادف با تویوتا قصد فرار از صحنه را داشت برخورد کرد و نقش زمین شد.

راننده پژو پس از این تصادف فرار کرده بود و در این شرایط راننده بی‌گناه اچ‌سی‌کراس که مجروح شده بود به بیمارستان انتقال یافت اما جانش را از دست داد.

به دستور بازپرس جنایی تهران، تحقیقات برای بازداشت وی آغاز شده تا مشخص شود که آیا او عمدا باعث ایجاد هر دو تصادف شده یا نه.

از سوی دیگر ۲ دختر تویوتاسوار که در جریان تصادف اول مصدوم شده بودند نیز برای درمان به بیمارستان انتقال یافته‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها