کد خبر: ۵۳۰۳۷۶
زمان انتشار: ۱۴:۳۶     ۱۸ مهر ۱۴۰۲
«طوفان الاقصی» که از نهایت مظلومیت فلسطین سرچشمه گرفت، با واکنش‌های متفاوتی مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری 598، این روزها سرزمین‌های اشغالی روزهای متفاوتی را می‌گذراند. چون نیروهای مقاومت گفته‌اند «می‌خواهیم به جای اینکه هر روز بمیریم، یک بار بمیریم!». این تصمیم مقتدرانه که از نهایت مظلومیت فلسطین سرچشمه گرفت، با واکنش‌های متفاوتی مواجه شد. می‌خواهیم بعضی از واکنش‌ها را با هم مرور کنیم و پاسخی به عده‌ای بدهیم که می‌پرسند «گناه شهروندان اسرائیلی چیست؟».

از جشن در خیابان‌ها تا قرآن‌خوانی صهیونیست‌ها

روز اول «طوفان الاقصی» مردم در شهرهای مختلف به طور خودجوش به خیابان‌ها آمدند و به جشن و شادی پرداختند. این جشن‌ها محدود به ایران نبود. خیابان‌های کشورهای عربی، اروپا و آمریکا هم شاهد حضور مردم در حمایت از فلسطینیان بود. اما در این میان عده‌ای با پرسش «گناه شهروندان اسرائیلی چیست؟» حق را به اشغالگران صهیونیست دادند. از آن جالب‌تر اینکه عده‌ای از صهیونیست‌ها و عمله‌های رسانه‌ای آنها با دیدن عصبانیت مردم فلسطین، افتادند به قرآن خواندن و توصیه به انسانیت و مدارا و رعایت آداب جنگ!

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
توییت «ایدی کوهن» روزنامه‌نگار معروف صهیونیست: خدا در قرآن به احترام زندانی دستور داده.

 

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
توییت تحلیل‌گر شبکه‌های ضدانقلاب که در آتش خشونت و اغتشاش در ایران می‌دمید

 

پی‌نوشت: «قاضی‌زاده» در توییت‌های بعدی ادعا کرد این زن یک توریست آلمانی بوده که برای کنسرت به سرزمین‌های اشغالی رفته بود. اما در صفحهٔ اینستاگرام این زن، عکس او با پاسپورت اسرائیلی‌اش وجود دارد. ضمناً در همان صفحه سبک پوشش این زن را می‌بینیم. نیروهای مقاومت او را برهنه نکرده بودند. او از ابتدا همین قدر لباس پوشیده بود!

صهیونیسم و قساوت بی‌پایان

«سدیروت» شهری که در «طوفان الاقصی» شاهد غرش مبارزان فلسطینی بود، سال ۲۰۱۴ روزهای متفاوتی را می‌گذراند. اشغالگران در این شهر روی تپه‌های مشرف به غزه می‌نشستند، مشروب می‌نوشیدند و کشتار فلسطینی‌ها را مثل یک نمایش جذاب و زنده تماشا می‌کردند. حتی خانه‌های این قسمت از شهر با افزایش قیمت مواجه شد!

این همه قساوت از کجا ناشی می‌شود؟

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
عده‌ای از اهالی سدیروت در حال تماشای بمباران غزه

 

یهودیت دین است یا نژاد؟!

به اعتقاد یهود، بشر دو نوع است: یهود و گوییم. یهود که قوم برگزیده و نژاد برتر است. اما «گوییم» یا غیریهود در زمرهٔ حشرات یا در بهترین حالت، احشام هستند و تقدیرشان تبدیل شدن به توده‌ای از پِهِن در تاریخ است! آنها از نژاد فاسد و پست هستند و برای خدمت به یهود آفریده شده‌اند.

یهودیان حتی خودشان را هم بر اساس نژاد دسته‌بندی می‌کنند:

۱) سفاردی‌ها: اشراف و سرمایه‌داران یهودی که با گروه‌های دیگر مراوده ندارند.

۲) اشکنازی‌ها: یهودی‌های ساکن شرق اروپا که عقب‌افتاده تلقی می‌شدند.

۳) یهودیان ایرانی و سامری: که کمتر در جامعهٔ یهود پذیرفته می‌شوند. (کتاب «یهود در قرآن، اسرائیل در فلسطین»، معصومه رامهرمزی، ص۵۹ و ۶۰)

برای آگاهی از تفکرات و مقاصد شوم صهیونیسم علیه مردم غیریهودی دنیا پیشنهاد ما مطالعهٔ بندهای ۲۴گانهٔ «پروتکل‌های دانشوران صهیون» است.

 

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
خاخام‌های منحرف تورات را تحریف کردند. تلمود نیز سرشار از مفاهیم کفرآمیز و شرک‌آلود است.

متهمان اصلی، تورات تحریف‌شده و تلمود

«تلمود» کتاب حجیمی است که برای یهودیان قداست و سندیت زیادی دارد. آنها تلمود را ادامه و مکمل کتب «عهد قدیم» می‌دانند. بیایید بعضی از گزاره‌های این کتاب‌های دینیِ تحریف‌شده را با هم بخوانیم:

- «هرچه غیریهودی دیدید به اندازه‌ای که در توان شماست به قتل برسانید. اگر چنین امری در توان یک یهودی باشد و انجام ندهد مرتکب خلاف شده است.»

- «تمامی دنیا و مافیها ملک یهود است و حق تسلط کامل بر آن را دارند.».

- «نطفهٔ غیریهودی، مثل نطفهٔ بقیهٔ حیوانات است.».

- «تعدی به ناموس غیریهودی بلامانع است. زیرا کفار مانند حیوانات هستند. یهودی حق دارد زنان غیریهودی را به غصب برباید و زنا و لواط با غیریهودی عقاب و کیفری ندارد.». (زنا و لواط را به طور کلی ممنوع نمی‌دانند؛ در واقع به دین طرف مقابل ماجرا وابسته می‌داند!)

- «دزدی از یهودی حرام و از غیریهودی جایز است. حیات و زندگانی دیگران، ملک یهود است. چه رسد به اموال آنها.».

- «به کسانی که یهودی نیستند، قرض ندهید. مگر آن که نزول بگیرید.».

همان‌طور که می‌بینید انسانیت‌زدایی از پیروان ادیان غیریهودی طبق آموزه‌های تلمود و تورات تحریف‌شده، صهیونیست‌ها را به جان و مال و سرزمین و ناموس غیریهود حریص و وقیح کرده است.

حالا می‌توانید ریشه‌های اظهارات «گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را پیدا کنید که گفت: «ما در حال جنگ با حیوانات انسان‌نما هستیم و طبق آن عمل می‌کنیم!». او آموزه‌های انحرافی کتاب غیرآسمانی‌اش را نشخوار می‌کند!

پی‌نوشت: اینها آموزه‌های یهودیت تحریف‌شده است، نه دین آسمانی حضرت موسی علیه‌السلام.

 

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
در سرزمین‌های اشغالی کودکان از سنین پایین آموزش نظامی می‌بینند

«شهروند-سرباز» عنوان درست برای شهرک‌نشینان اشغالگر

رهبر انقلاب در سخنرانی روز جهانی قدس۱۴۰۰ فرمودند: «صهیونیست‌ها فلسطین غصب‌شده را از روز اول به یک پایگاه تروریسم تبدیل کرده‌اند. اسرائیل نه یک کشور، که یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین و دیگر ملت‌های مسلمان است.». تعبیر دقیق ایشان از «پادگان اسرائیل» را در ادامهٔ گزارش بررسی می‌کنیم.

اما خوب است بدانید بر اساس قوانین تدوین‌شده در اسرائیل، خدمت سربازی برای مردان ۳۲ ماه و برای زنان ۲۴ ماه است. همهٔ جوانان بالای ۱۸ سال (به‌جز یهودیان افراطی ارتدوکس و عرب‌های اسرائیلی) باید این دوره را بگذرانند. میزان فرار از سربازی آن‌قدر زیاد است که این رژیم، سربازان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم را هم پس از طی دوره‌ای آموزشی به خدمت می‌گیرد. در این رژیم حتی دانش‌آموزان هم در ابتدا برای موضوعات نظامی آموزش می‌بینند و در همهٔ مقاطع تحصیلی قبل از هر چیز باید یک سرباز نظامی باشند.

 

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
در اسرائیل همه یا نیروی ارتش هستند یا نیروی ذخیرهٔ ارتش!

نیروهای ذخیرهٔ ارتش، سربازانِ در مرخصی

بعد از خدمت اجباری، مردان وارد نیروهای ذخیره می‌شوند و تا ۴۰سالگی هر سال چند هفته وظایف نیروی ذخیره را انجام می‌دهند. با توجه به این برنامه، اسرائیل تقریباً بالاترین درصد شهروندان با آموزش نظامی در جهان را دارد.

اگر می‌خواهید معنی نیروی ذخیره را بهتر درک کنید، توییت این روزنامه‌نگار صهیونیست را ببینید: «والدینم دوست ۶۱ساله‌ای دارند که به‌عنوان «نیروی ذخیره» برای شرکت در جنگ فراخوانده شده‌اند. او یک پزشک است، نه یک جنگجو. همسر این فرد ۶۱ساله و ۳ فرزند بزرگسال او نیز فراخوانده شده‌اند.».

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
توییت یک روزنامه‌نگار صهیونیست دربارهٔ فراخوان نیروهای ذخیره برای جنگ با مقاومت

همان‌طور که می‌بینید در اسرائیل همه یا نیروی ارتش هستند یا نیروی ذخیرهٔ ارتش؛ یعنی یا نظامی بالفعل یا نظامی بالقوه! پس در سرزمین‌های اشغالی، شهروند عادی وجود ندارد.

 

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
بن‌گوریون، ایده‌پرداز نظام پادگانی اسرائیل

صهیونیست‌های اشغالگر، سربازان همیشگی

«بن‌گوریون»، اولین نخست‌وزیر و رئیس دولت اسرائیل پس از اعلام تشکیل کشور جعلی یهودی، سال‌ها برای ایجاد یک الگوی اجتماعی نظامی منطبق بر عقاید صهیونیسم نظامی مطالعه کرد. او در نهایت الگوی دولت «اسپارت» در یونان باستان را مناسب یافت. اسپارت دولتی پادگانی در یونان باستان بود که همهٔ شهروندانش نظامی بودند و در کلونی‌های نظامی زندگی می‌کردند. حتی کودکان هم از سنین کم از والدین‌شان جدا می‌شدند تا در کلونی‌های نظامی تربیت شوند. بن‌گوریون نظم مطلوب خود را در این شیوه می‌دید. پس بنا شد اسرائیل یک دولت پادگانی باشد و کیبوتص‌ها، کلونی‌های نظامی آن. (کیبوتص یعنی مزرعهٔ اشتراکی که صهیونیست‌ها در آن هر کدام به قدر توان خود کار می‌کنند و به قدر نیاز خود برداشت می‌کنند و هیچ‌کس مالک چیزی نیست.).

بن‌گوریون در جایی گفته بود: «شهروندان اسرائیل سربازانی هستند که ۱۱ ماه از سال را به مرخصی می‌روند. در اسرائیل چیزی به نام شهروند غیرنظامی وجود ندارد!».

 

چرا اسرائیل شهروند غیرنظامی ندارد؟+ عکس
وحشی‌گری عریان حساب توییتری «اسرائیل به فارسی» با یک لبخند وقیحانه!

قوم معروف به نقض عهد در طول تاریخ

اسرائیل مانند اجداد بنی‌اسرائیلی‌اش، همواره پیمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی را نقض کرده. رژیم صهیونیستی در سال ۱۹۴۹، به شرط اجرای قطعنامهٔ ۱۹۴ سازمان ملل (بازگشت آوارگان فلسطینی و اجرای پروتکل «لوزان») عضو سازمان ملل متحد شد، ولی حتی یک کلمه از این پروتکل را اجرا نکرد! (کتاب «یهود در قرآن، اسرائیل در فلسطین»، معصومه رامهرمزی، ص۱۷۷)

قوانین سازمان ملل، دولت اشغالگر را از کتک زدن، بازداشت کردن یا کشتن کودکان (افراد کمتر از ۱۸ سال) پرهیز می‌دهد. اما اسرائیل با قانون ساختگی «بازداشت اداری» که در هیچ دولت و نظام حقوقی وجود ندارد، کودکان را دستگیر می‌کند تا باعث وحشت و سرکوب دیگران فلسطینیان شود.

«اسرائیل شاهاک» (استاد یهودی اخراجی دانشگاه عبری «قدس») می‌گوید: «اسرائیل فلسطینیان را از سرزمین‌شان راند؛ طبیعی است این عرب مظلوم به هر شکل ممکن مبارزه کند تا حق خود را بگیرد. خصوصاً که اسرائیل، مقررات کنوانسیون ژنو را دربارهٔ اسرای جنگی و ساکنان سرزمین اشغالی به راحتی زیر پا می‌گذارد.».

 

آیا انسانی و عاقلانه است چنین اشراری را بی‌گناه تلقی کنیم؟ که نه فقط برای فلسطین و مسلمانان، که برای تمام غیریهودیان دنیا و حتی برای یهودیان مخالف خود خطرناکند.

 

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها