امـام صـادق (عليه السلام) فرمـودند: مانند ارباب به عيوب ديگران نگاه نکنید ، بـلكه چـون بنـده اى متـواضع، عيب هاى خود را وارسى كنيد. تحف العقول/ 295

      
کد خبر: ۵۳۳۰۹۰
زمان انتشار: ۱۵:۱۰     ۱۳ دی ۱۴۰۲
در مقاله حاضر، به بررسی رکورد فروش ورق فولاد اکسین خوزستان در ماه آذر پرداخته ایم.

رپرتاژ/ در مقاله حاضر، به بررسی رکورد فروش ورق فولاد اکسین خوزستان در ماه آذر پرداخته ایم.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اعلام اطلاعات مربوط به فروش ماهانه محصولات اصلی در آذرماه سال جاری، افتخار شکستن رکورد فروش را به اطلاع عموم رساند. به گفته وی، در طول این ماه، میزان فروش محصولات اصلی شرکت به مقداری برابر با ۷۸ هزار و ۸۵۳ تن افزایش یافته است. این عدد نشان‌دهنده یک افزایش قابل توجه نسبت به دوره مشابه سال گذشته است و نشانگر عملکرد فوق‌العاده و موفق شرکت در زمینه فروش محصولات اصلی است.

رکورد فروش ماهیانه فولاد اکسین خوزستان شکسته شد

شرکت فولاد اکسین خوزستان در خبری اعلام کرد که میزان فروش ورق آهن در آذرماه سال جاری به میزان ۷۸ هزار و ۸۵۳ تن افزایش یافته و این افتخار را به دستیابی به رکورد فروش ماهانه محصولات اصلی اعلام می‌کند. علی محمدی، مدیرعامل شرکت، تأکید کرد که این میزان فروش، که پس از دو سال به دلیل تلاش و همت کارکنان به دست آمده است، نمایانگر عملکرد برجسته و توانمندی شرکت در زمینه تولید و فروش ورق است. او از همت و تلاش پرسنل شرکت سپاسگزاری کرد و این موفقیت را به دستاوردهای گروه کاری خود نسبت داد. این اعلان نشان از پیشرفت و رشد مستمر شرکت فولاد اکسین خوزستان در حوزه بازار و فروش محصولات اصلی خود دارد.

در اعلان اخیر، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار کرد که پس از گزارش بهترین رکورد فروش ماهانه ورق در اردیبهشت ۱۴٠٠ با فروش ۷۱ هزار و ۱٠۶ تن، امروز با گذشت دو سال، رکورد جدیدی به ثبت رسیده است. این برتری با فروش ۷۸ هزار و ۸۵۳ تن ورق، که هفت هزار و ۷۴۷ تن بیشتر از رکورد قبلی است، همراه با رشد ۱۱ درصدی اعلام شد. مدیرعامل این شرکت با بیان این دستاورد موفقیت‌آمیز، نه تنها به پیشرفت چشمگیر در عملکرد تولیدی اشاره کرد، بلکه از همت و تلاش پرسنل شرکت در دستیابی به این میزان فروش بی‌نظیر تقدیر و تشکر کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، در یک بیانیه اخیر، به دستاوردها و پیشرفت‌های چشمگیر شرکت در سال ۱۴۰۲ اشاره کرد. او اظهار کرد که با عنایت خداوند متعال و به لطف همت و همدلی مثال‌زدنی مجموعه مدیریت و کارکنان، در این سال موفق به تحقق رکوردهای بی‌نظیری در بخش‌های مختلف شرکت شده‌اند. علی محمدی تأکید کرد که در مقابل شرایط رکودی بازارهای داخلی و خارجی، شرکت توانسته است رکورد فروش ماهانه محصولات اصلی خود را در طول ۶ سال گذشته بهبود بخشیده و در آذرماه سال جاری، مجموعاً ۷۸ هزار و ۸۵۳ تن محصول را به بازار عرضه کند. این فروش شامل ۷۱ هزار و ۳۱۱ تن در بازار داخلی و هفت هزار و ۵۴۲ تن در بازار خارجی بوده است.

رکورد فروش ماهیانه فولاد اکسین خوزستان شکسته شد

ورق فولادی اکسین اهواز

در ادامه اعلان فروش بی‌نظیر محصولات اصلی در آذرماه، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار کرد که ارزش ریالی فروش در این ماه به مبلغ حدود ۱۷ هزار و ۴٠٠ میلیارد ریال ارتقا یافته و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، با افزایش ۱۵۳ درصدی روبرو است. این افزایش چشمگیر نشان از پویایی و سرعت رشد قابل توجه در حوزه فروش محصولات شرکت است. علاوه بر این، مدیرعامل فولاد اکسین اعلام کرد که کل فروش محصولات اصلی در نه ماه ابتدایی سال ۱۴٠۲ به میزان ۵۲۹ هزار و ۵۶۳ تن ارتقا یافته و این عدد نشانگر تحقق ۱۰۹ درصدی برنامه فروش شرکت در این بازه زمانی می‌باشد. این دستاورد نه تنها نمایانگر مدیریت کارآمد در حوزه بازار و فروش، بلکه نمادی از پیشرفت پایدار و کنترل مؤثر بر عملکرد اقتصادی شرکت فولاد اکسین خوزستان است.

در ادامه اظهارات مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، بیان شد که تقریباً ۷۰ درصد از کل فروش این شرکت به فروش مستقیم محصول اصلی اختصاص دارد. وی با اشاره به این نکته تاکید کرد که این نسبت نشان‌دهنده تأکید و تمرکز شرکت بر فروش مستقیم محصولات اصلی و نیز برنامه‌ریزی دقیق در حوزه بازار می‌باشد. مدیرعامل این شرکت اعلام کرد که در ۹ ماه ابتدایی سال جاری، شاخص فروش مستقیم نسبت به مدت مشابه سال ۱۴٠۱، با ۴۰ درصد افزایش، به میزان قابل توجهی ارتقا یافته است. این افزایش نشانگر اثربخشی استراتژی فروش مستقیم شرکت و همچنین پذیرش موفقیت‌آمیز این رویکرد در بازارها و افزایش تقاضا برای محصولات اصلی تولیدی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها