کد خبر: ۵۳۸۴۸۸
زمان انتشار: ۱۳:۱۴     ۱۹ تير ۱۴۰۳
تبریز-با وجود انتشار گسترده شایعه ای مبنی بر درگیری در یکی از دسته های عزاداری تبریز، بررسی ها حاکی از درگیری افرادی با انگیزه های شخصی و مصدومیت تنها سه نفر است.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از مهر، از روز گذشته خبری با عنوان «۲۷ کشته و زخمی در حمله قمه به دست‌ها به هئیت عزاداری در خیابان قره آغاج تبریز» در حال انتشار بوده و حتی زمینه را برای موج سواری برخی رسانه‌های خاص با اهداف مشخص فراهم کرده است.

اما بر اساس پیگیری‌ها و طبق اعلام مراجعی چون فرمانداری تبریز و شورای هیئات مذهبی آذربایجان شرقی با وجود رخ دادن این درگیری، اعداد و ارقام اعلامی در خصوص کشته شدگان و مجروحان این حادثه به هیچ عنوان صحت ندارد.

طبق بررسی‌های صورت گرفته توسط مراجع ذی صلاح در این زمینه، در حادثه رخ داده در شب ۱۷ تیر در منطقه قره آغاج تبریز و در حاشیه عزاداری یکی از دسته‌های این منطقه، دو گروه از افراد با سوابق مشخص به دلیل اختلافات قبلی و شخصی با یکدیگر درگیر می‌شوند.

بر خلاف آنچه که در شایعات منتشره در این خصوص که حاکی از کشته شدن دو تن و مجروحیت ۲۵ نفر بوده، در جریان این نزاع تنها سه نفر مصدوم شده‌اند و با دستگیری تعدادی از افراد دخیل در این حادثه، پرونده توسط نیروهای انتظامی و امنیتی در حال رسیدگی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها