کد خبر: ۹۸۱۷۲
زمان انتشار: ۱۸:۰۵     ۱۸ آذر ۱۳۹۱
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: معلوم نیست کدام یکشنبه از سمتم استعفا کنم شاید یکشنبه ۱۰ سال دیگر استعفا کنم.

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در گفت و گو با شبکه خبر در مورد خبر استعفایش که صادق درودگر مدیرعامل ملوان آن را اعلام کرده گفت: اگر بخواهم استعفا کنم روز یکشنبه استعفا می‌دهم اما مشخص نیست کدام یکشنبه، یکشنبه 10 سال آینده یا 3 سال بعد یا یکشنبه یک سال دیگر. من خبری از این استعفا ندارم دیشب هم که می‌خواستم در آرامش باشم این خبر منتشر شد و تلفنم شروع به زنگ زدن کرد حتما اطلاعات درودگر موثق‌تر از من است که این حرف را زد.

وی در مورد اینکه ممکن است استعفای اجباری در کار باشد گفت: اگر بخواهم استعفا بدهم خودم آن را بیان می‌کنم ابتدا متن استعفا را می‌نویسم و سپس شما خبرنگاران علت آن را از من جویا می‌شوید و من علت استعفا را می‌گویم، موثق‌ترین منبع خود من هستم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه مجمع از او حرف شنوی دارد گفت: درست است که حرف من در مجمع نافذ است اما اگر بخواهم بروم دلیل منطقی می‌آورم و مجمع را قانع می‌کنم. اگر بنا بر رفتن من باشد ظرف یک ماه آینده مجمع را تشکیل می‌دهم و به آنها می‌گویم که این تصمیم به نفع فوتبال است. البته من اگر از فوتبال هم بروم باز هم خدمتگزار خواهم بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها