کد خبر: ۴۴۰۵۵۱
زمان انتشار: ۱۰:۴۱     ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
رئیس پلیس راه شرق استان تهران از بارش باران و برف و لغزندگی محور‌های مواصلاتی شرق این استان خبر داد و از هموطنان خواست از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: رئیس پلیس راه شرق استان تهران از بارش باران و برف و لغزندگی محور‌های مواصلاتی شرق این استان خبر داد و از هموطنان خواست از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند.

سرهنگ سیاوش محبی ضمن تشریح اوضاع جوی و ترافیکی محور‌های مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: در کلیه محور‌های فیروزکوه و هراز و نیز محورامام رضا (ع) هم اکنون شاهد بارش باران و در ارتفاعات محور‌های فیروزکوه و هراز بارش برف را شاهد هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: ترافیک در تمام محور‌های مواصلاتی هراز، فیروزکوه، حرم تا حرم و امام رضا (ع) به صورت عادی و روان در جریان است.

وی ادامه داد: رانندگان وسایل نقلی‌های که قصد تردد از محور‌های فیروزکوه و هراز دارند، حتما زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران از رانندگان وسایل نقلیه خواست ضمن حرکت با سرعت مطمئنه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

محبی گفت: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناشی امروز احتمال سیل و آب گرفتگی در معابر خواهیم داشت و لذا در چنین شرایطی هموطنان عزیز از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها