کد خبر: ۴۶۶۳۲۴
زمان انتشار: ۱۴:۴۳     ۳۰ دی ۱۳۹۸
شاهین صمدپور گزارشگر ممنوع التصویری که بیشتر با گزارش هایی معروف به سیاه‌نمایی از اوضاع جامعه شناخته می شود با انتشار عکسی از بهنام صفوی دست به افشاگری های تازه درباره سیروان خسروی این بار در ارتباط با بهنام صفوی زده است! به نظر توپخانه تحریم کنندگان جشنواره فجر پس از عدم اقبال مردم به این پروپاگاندا به سمت خودی ها و کسانی که از این تحریم حمایت نکردند برگشته است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از آخرین خبر، شاهین صمدپور گزارشگر با انتشار این عکس نوشت:
( آفتاب پرست . پارت اول )
#پست_موقت
این ماجرا رو حدود یک سال تو دلم نگه داشتم.
یکی دوتا از ادمین های بهنام صفوی خدابیامرز به من پیغام دادن که یه چند وقتیه مردم یک کم حواسشون به بهنام نیست ضمن اینکه طولانی شدن روند درمان بهنام مشکلاتی رو برای خانواده اش ایجاد کرده شما اگه براتون مقدوره بیایید یه گزارشی از حال و روز بهنام تهیه کنید .
دانیال طهماسبی قدیمی ترین دوست بهنام تماس گرفت با من هماهنگ کرد و دوتایی رفتیم خدمت پدر محترم بهنام عزیز و بعد از کلی صحبت قرار بر این شد که ما تو گزارش یه کمپینی راه بندازیم به اسمه :
_ همه برای بهنام _ و خواننده هایی که دوست دارن یک سانس کنسرت به نفع بهنام صفوی عزیز برگزار کنن .
به محض اینکه گزارش پخش شد اکثر خواننده ها تماس گرفتن و اعلام آمادگی کردن .
عمو رضای صادقی ، فرزاد فرزین ، امیر عباس گلاب محسن ابراهیم زاده و خیلی های دیگه .
اما این اتفاق برای یکی دوتا خواننده که مردم اونا رو دوست صمیمی بهنام می دونستن گرون تموم شد .
خیلی ها رفتن براشون کامنت گذاشتن شما که مدعی هستید دوست بهنامید چرا تو این مدت هیچ کاری نکردید و حالا صمدپور که یه غریبه ست بره گزارش بگیره و کمپین راه بندازه ؟
این دوست عزیز خواننده مون هم به سرعت میره خونه پدر بهنام و اونجا به پدر بهنام میگه که شما اجازه نده این کمپین برگزار بشه و موضوع رو تکذیب کن .
شب پدر بهنام با من تماس می گیره که آقای صمدپور من که خودم تو فضای مجازی نیستم اما به من گفتن مردم کلی پیغام گذاشتن که کنسرت دادنِ خواننده ها به نفع بهنام کار خوبی نیست و آبروی بهنام با این کار میره من از شما عذرخواهی می کنم اگر میشه از خواننده هایی که اعلام آمادگی کردن تشکر کنید و بگید فعلن دست نگه دارن .
من عرض کردم جناب صفوی دروغ به محضر شما رسوندن اتفاقن بسیار فضای مثبتی راه افتاده و بعد از چند وقت موضوع بیماری بهنام جان دوباره در فضای مجازی مطرح شده اما بازم چشم هر طور که شما صلاح می دونید .
فردای اون روز همین دوست خواننده مون میره خونه پدر بهنام و از زبان پدر بهنام بیانیه ای بر علیه من تنظیم میشه که انگار پدر بهنام اصلن از ابتدا موافق این کمپین نبوده و من خودسر و بدون اطلاع پدر بهنام این کار رو انجام دادم و بیانیه رو میدن به سایت موسیقی ما و بعد هم خودشون میذارن تو صفحه هاشون .
سیل فحش ها تو اینستاگرام به سمت من سرازیر میشه . خیلی از خواننده ها با من تماس گرفتن که شاهین مگه تو این ماجرارو با پدر بهنام هماهنگ نکرده بودی
اون شب خیلی حالم بد شد خیلی تا صبح نخوابیدم ، فقط دانیال دوست بهنام و علی بحرینی ترانه سرا و عمو رضا صادقی می دونستن من چه حالی دارم
فردای اون روز یه زنگ زدم به پدر بهنام عزیز گفتم آقا شما جای پدر خود منی ، من همه چیز رو به خواست شما و با هماهنگی شما انجام دادم .
گفتم آقا من کارمو بلدم ؛ گزارش که تدوین شد من خدمت شما فرستادم گفتم آقا ببینید اگر ایرادی نداره به صورت شفاهی در یک ویس تایید بفرمایید . شما تو یک ویس بیست و هفت ثانیه ای ( هنوزم دارمش ) فرمودید گزارش رو دیدم تشکر می کنم مورد تایید بنده ست پخشش کنید .
من همین الان ویس شمارو بذارم تو صفحه ام همه متوجه میشن که من هر چی گفتم کامل با شما هماهنگ شده بوده . در مورد اون دوستان خواننده هم همین الان می تونم حرف هایی که از بی معرفتی هاشون زدید رو بذارم تو صفحه ام ( همین الان هم دارمش ) که حسابم با اونا هم صاف بشه . اما آقا من این کارو نمی کنم .
بهنام روی تخت بیمارستان افتاده و من به خواست دوستان بهنام اومدم که مثلن اَبرو رو درست کنم نه اینکه چشمو کور کنم . دوست ندارم الان کاری کنم که تو این شرایطِ بهنام جنجال ها بیشتر بشه ، ایراد نداره بذارید چهار تا جوون زیر هجده سال هم چهار تا فحش تو فضای مجازی به من بدن از من چیزی کم نمیشه .
چهار روز بعد همون آقای خواننده تو صفحه اش نوشت که با هماهنگی پدر بهنام قراره خودش کنسرتی برگزار کنه و عواید مالیش هزینه درمان بهنام بشه .
خیلی ها گیج شدن که مگه شما تکذیب نکرده بودید ، مگه نگفتید پدر بهنام مخالفه و گفته ما اصلن احتیاجی به این کارها نداریم و کنسرت بقیه خواننده ها که برای بهنام قرار بود برگزار بشه رو کنسل کردید حالا چطور خودتون همون کار رو دارید انجام می دید ؟
شبش یکی از دوستان صمیمی بهنام به من زنگ زد گفت شاهین جان همین کنسرتی هم که این دوستمون داره برگزار می کنه نتیجه گزارش شماست وگرنه این آدم ها چرا تا حالا این کارو نکردن . گفتم من همه زندگی برای دل خودم کار کردم نه حرف مردم . همین که نتیجه اون گزارش شد توجه بیشتر مردم به بهنام و برگزاری کنسرت به نفع بهنام بازم خداروشکر حالا کی برگزار می کنه کی نمی کنه مهم نیست .
بگذریم
تو چند روز گذشته دیدم همین دوست خواننده همه ی کسایی که به نوعی درد این جامعه رو دارن و به اندازه ی خودشون درست یا غلط دارن برای این جامعه تلاش می کنن و با مردم همدردی می کنن رو به آفتاب پرست تشبیه کرده . دیدم دیگه خیلی حیفه این خاطره رو تعریف نکنم .
دوستون دارم شاد باشید
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها