کد خبر: ۴۸۶۲۵۰
زمان انتشار: ۱۷:۰۴     ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از بازداشت چندین گروه از اوباش در تهران خبر داد و گفت: برخی از این اوباش در فضای مجازی اقدام به کری‌خوانی برای یکدیگر می‌کردند.
به گزارش پایگاه 598، تسنیم نوشت: رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از بازداشت چندین گروه از اوباش در تهران خبر داد و گفت: برخی از این اوباش در فضای مجازی اقدام به کری‌خوانی برای یکدیگر می‌کردند.

سردار علی ذوالقدری با اعلام خبر بازداشت چند گروه از اوباش در تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت تهران بزرگ موفق به بازداشت چند گروه از اوباشی شدند که در محلات مختلف پایتخت اقدام به نزاع و اوباش‌گری کرده بودند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: در یکی از این پرونده‌ها، دو نفر از عاملان درگیری روز گذشته با کری‌خوانی در فضای مجازی به همراه نوچه‌هایشان به سه راه گلشن مراجعه کرده و پس از درگیری از محل گریخته و مصدومان به بیمارستان منتقل شده بودند.

وی تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم اصلی پرونده در حوالی خیابان مولوی، مخفیگاه ۱۰ نفر از عاملان این درگیری نیز شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی متهمان در چند عملیات دستگیر شدند؛ در بازرسی از مخفیگاه متهمان نیز ۶ قبضه سلاح سرد و یک قبضه سلاح جنگی کشف شد، متهمان سابقه‌دار بوده و به دفعات مختلف با همین عنوان شرارت دستگیر شده بودند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در پرونده دیگر، سه شرور، با مراجعه به منطقه خانی‌آباد در آنجا درگیری ایجاد کرده و ضمن زخمی کردن چند نفر با چاقو، باعث نقص عضو فردی از ناحیه زانوی پا شده بودند که این افراد نیز بازداشت شدند.

ذوالقدری ادامه داد: گروه دیگری از اوباش نیز از شهریار به تهران آمده و با نارنجکهای دست‌ساز، خودروی شهروندان را تخریب کرده که آنها نیز بازداشت شده و با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه امنیت و آرامش مردم، خط قرمز پلیس است، متذکر شد: در سال جاری با برنامه‌ریزی ویژه، اقدام به شناسایی و کنترل اوباش کردیم و افرادی را که در نزاعهای جمعی، شرارتها و اخلال در نظم عمومی فعالیت داشتند، در بانک اطلاعاتی خود قرار دادیم.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات اوباش‌گرانه و کری‌خوانی‌های اوباش در فضای مجازی نیز توسط مرکز رصد پلیس امنیت، رصد می‌شود و با افرادی که بخواهند در فضای مجازی تهدید، فحاشی، ایجاد رعب و وحشت کرده و با سلاح سرد یا گرم قدرت‌نمایی کنند، به سرعت و با شدت برخورد می‌کنیم.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها