کد خبر: ۵۲۱۰۹۹
زمان انتشار: ۰۹:۴۶     ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
پویش مطالعاتی "عصر مقاومت" با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل جوان با ایثارگری‌ و تلاش‌های رزمندگان و شهدای دفاع مقدس در زمان جنگ، به همت بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و مرکز رسانه‌ای کتاب «پنج و هفت» در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از سراج24؛ این پویش با محوریت "کتاب حاج جلال" از انتشارات سوره مهر بوده و بر اساس خاطرات "حاج جلال حاجی بابایی" گردآوری و تنظیم شده است. این کتاب یکی از فصیح‌ترین آثار از ادبیات جنگ مردمی و روستایی بوده که نویسنده آن کوشیده است تا با استفاده از خاطرات "حاج جلال حاجی بابایی" تصویری کوتاه و رسا از نحوه درگیری مردم عادی و روستانشین با دشمنان ایران در زمان جنگ و ایام دفاع مقدس را به تصویر بکشد. 
علاقمندان جهت شرکت در این پویش از اول بهمن ماه تا پایان اسفند ماه سال جاری فرصت دارند تا بعد از مطالعه کتاب "حاج جلال" به پرسش‌های انتهایی کتاب پاسخ داده و جواب‌های خود را در قالب‌های تعیین شده از طریق پیامک برای دبیرخانه پویش "عصر مقاومت" ارسال و از جوایز میلیاردی آن بهره مند شوند.

چهار پنج روز گذشت، اما هنوز از ابوالقاسم خبری نشده بود. هر روز داشتیم نگران‌تر می‌شدیم. آن شب تا سرم را گذاشتم زمین، پدرم را خواب دیدم. ایستاده بود بالای کوهی بلند و داشت سنگ‌ها را...

اگر دوست دارید ادامه داستان جذاب این خانواده‌ی فداکار را بخوانید، با ما همراه باشید.

مرکز رسانه‌ی کتاب «پنج‌ و ‌هفت» برگزار می‌کند:

پویش ملی عصر مقاومت با محوریت کتاب «حاج جلال»

 زمان پویش: از 12 بهمن تا آخر اسفند ۱۴۰۱

 جوایز : 1 میلیارد ریال جایزه نقدی

 برای تهیه کتاب یکی از این کارها را انجام دهید:

1. روی لینک زیر کلیک کنید

https://5va7.ir/fb/121 

2. عدد 5 را به شماره 3000869977 پیامک کنید.

3. به کتابفروشی‌های سراسر کشور مراجعه کنید.

 شماره مرکز خرید: ۰۲۱۹۱۰۷۹۳۲۲ / ۰۹۹۶۳۲۹۰۱۶۴

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها