کد خبر: ۴۷۹۶۸۱
زمان انتشار: ۱۱:۰۴     ۰۳ آبان ۱۳۹۹
پس از یک سال، حسن رحیم‌پور ازغدی در صفحه توییتر خود ماجرای درگیری لفظی سال گذشته خود با حسن روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون سوءمدیریت دولت در ماجرای افزایش قیمت بنزین را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه 598، سال گذشته خبر مشاجره دو تن از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی با رئیس جمهور درباره نحوه مدیریت دولت در ماجرای افزایش قیمت بنزین خبرساز شد. پس از یک سال، حسن رحیم‌پور ازغدی در صفحه توییتر خود ماجرای درگیری لفظی سال گذشته خود با حسن روحانی را تشریح کرده است. این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت:
 
از ماجرای آبان۹۸ و مشاجره بنده و آقای روحانی در شورای انقلاب فرهنگی پرسیده‌اند. آبان سال گذشته درچنین ایامی، در بلوای بنزین، دوستان شورا از رئیس مجریه توضیح خواستند.

ایشان داستان خود را تعریف و ماجرارا خاتمه‌ یافته اعلام‌کرد. داستان کمی ساختگی و حق ‌به‌ جانب بود.مودبانه اما واضح،اعتراض شد. ترکیب عدم کفایت اینان و فرصت‌‌طلبی آنان، بدترین حادثه پس از انقلاب در نوع خود را شکل داد. کرونا هم نبود تا ضعف‌ها را پوشش دهد. این آخرین جلسه حضور بنده در شورا بود. بسیاری دوستان پس از جلسه، تایید فرمودند و البته در جلسه، سکوت. متن آن مذاکرات حتی برای اعضا هم، محرمانه اعلام شد!منبع : رجانیوز
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
پر طرفدار ترین ها